Solidny fachowiec do prac remontowych - jak go znaleźć spośród wielu internetowych ofert

Solidny fachowiec do prac remontowych - jak go znaleźć spośród wielu internetowych ofert

Wybór rzetelnego wykonawcy z branży budowlano-remontowej może przysporzyć nie lada problemów. Choć w Internecie znaleźć można wiele ofert większych czy mniejszych firm, to jednak decyzja nie jest tak oczywista. W grę wchodzi nie tylko ostateczny wygląd naszego domu, lecz także jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań. Podpowiadamy jak znaleźć sprawdzonego specjalistę. Czytaj dalej

 

 

Szukając w Internecie ofert firm remontowo-budowlanych i opinii o nich, niejednokrotnie możemy natknąć się na obietnice bez pokrycia. Nie zawsze łatwo da się zweryfikować, czy komentarze faktycznie odzwierciedlają jakość świadczonych usług. Niekiedy znajdziemy wpisy konkurencji, zawiedzionego pracownika czy wprost przeciwnie – wzmianki pełne zachwytu, napisane przez samego właściciela. 

 

Na to warto zwrócić uwagę

Choć reputacja firmy jest niewątpliwie ważna, nie powinna być jedynym argumentem w wyborze profesjonalisty. Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na terminowość i rozsądne ceny. Niektórzy chcą przyjrzeć się poprzednim realizacjom wykonawcy. Najlepiej, jeśli mamy możliwość obejrzenia na żywo efektu pracy. Zdjęcie nie zawsze w pełni oddaje to, co rzeczywiście zostało zrobione.

 

Poświadczenie umiejętności

Jednym z najważniejszych wyznaczników solidnego fachowca jest znajomość nowoczesnych technologii i gotowość do stałego poszerzania wiedzy w zakresie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań. Akademia Techniczna PPG Deco stawia sobie za cel edukowanie wykonawców, aby mogli przyczyniać się do podnoszenia standardów w branży budowlano-remontowej. Organizuje szkolenia, podczas których uczestnicy mają okazję do zweryfikowania swoich umiejętności i mogą zdobyć certyfikat poświadczający ich duże kompetencje. Specjalista z tak zdobytą, wielostronną wiedzą, będzie potrafił znaleźć racjonalne argumenty, jakie rozwiązanie zastosować w danym przypadku.

 

Czytaj również: Ile musimy czekać na dobrą ekipę fachowców do budowy domu


Solidny fachowiec do prac remontowych - jak go znaleźć spośród wielu internetowych ofert

 

Łatwy wybór

Każdy, kto stoi przed zadaniem znalezienia rzetelnego fachowca, może skorzystać z internetowej wyszukiwarki przygotowanej przez Akademię Techniczną PPG Deco. To prosty, intuicyjny serwis. Profesjonaliści, którzy znaleźli się w bazie, posiadają certyfikaty ze szkoleń. Wyszukiwanie składa się z dwóch prostych kroków. Najpierw należy wybrać jedną spośród czterech kategorii: system wykończenia wnętrza, elewacje i systemy ociepleń, podłogi drewniane i systemy dekoracyjne. Następnie trzeba zaznaczyć województwo, w obrębie którego szukamy wykonawcy. W efekcie uzyskamy listę fachowców, z którymi możemy skontaktować się poprzez stronę internetową Akademii Technicznej PPG Deco.

 

Bezpłatne doradztwo techniczne

Certyfikowani wykonawcy mają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy i najnowszych rozwiązań istniejących na rynku. Mogą dzięki temu stale podnosić swoje kwalifikacje. Co ważne, mają też dostęp do wsparcia technicznego z Zespołu Serwisu i Aplikacji. W razie potrzeby mogą liczyć na bezpłatną pomoc także w miejscu wykonywanej pracy. Dzięki temu mogą uniknąć popełnienia błędów, których naprawa mogłaby kosztować sporo pieniędzy i pochłonąć wiele czasu.

 

Czytaj również: Wybór dobrego fachowca - czym się kierować?Wyszukiwarka fachowców dostępna jest na stronie: http://www.atppg.pl/certyfikowany-malarz

Źródło: Publicon / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15758 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >