Stoisko Galeco na targach Budma.

Stoisko Galeco na targach Budma.

W dniach od 7-10 lutego w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Cykliczne wydarzenie gromadzi każdego roku wystawców oferujących rozwiązania z zakresu budowy oraz wyposażenia domu, jak i osoby zainteresowane tą tematyką. Wśród tegorocznych eksponentów nie zabrakło firmy Galeco - jednego z czołowych producentów systemów rynnowych. Czytaj dalej

 

Targi BUDMA to największe w Polsce i naszej części Europy wystawiennicze wydarzenie budowlane, które co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości. To dla nich doskonała okazja do wzięcia udziału w tematycznych konferencjach i pokazach, rozmowy z fachowcami i ekspertami z branży, a wreszcie poznania nowości rynkowych i oferty wystawców, których w tym roku zaprezentowało się ponad 800. 


Flagowe produkty

W tegorocznej edycji wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabrakło podkrakowskiego Galeco. Firma na swoim stoisku zaprezentowała innowacyjny kwadratowy system rynnowy Stal2 stworzony z myślą
o nowoczesnym budownictwie. - Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony indywidualnych klientów, jak i inwestorów, którzy docenili oryginalną formę i estetykę produktów. Uwagę równie ważniej dla nas grupy odbiorców – architektów – udało się skupić wokół systemu Galeco BEZOKAPOWY. Rozwiązanie przeznaczone jest w szczególności dla domów i niewielkich obiektów przemysłowych bez okapu. Dzięki ukryciu rur spustowych w ociepleniu budynku projektanci zyskują możliwość kreowania nieszablonowych form budynków - podkreśla Jakub Szeliga, ekspert firmy Galeco.

 

Czytaj również: Targi Wnętrz HOME DECOR 2017 w Poznaniu


stoisko galeco na targach Budma

Owocne spotkania

- Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnej dla naszej branży imprezie. Targi to nie tylko okazja do prezentacji oferty Galeco, ale przede wszystkim szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów czy udzielenie odpowiedzi na interesujące ich pytania. Wierzymy, że takie spotkania znacząco przyczyniają się do wzrostu zainteresowania oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Targi to jednak także czas wytężonej pracy, który poświęciliśmy na szereg spotkań biznesowych, mających na celu budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji - mówi Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Galeco.

2017-02-16
Źródło: Sfera Group / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17904 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >