Strefa kibica na placu Europejskim

Strefa kibica na placu Europejskim

Na czas Mundialu 2018 plac Europejski zamieni się w wielką strefę kibica! Na dużym ekranie miłośnicy piłki nożnej będą mogli obejrzeć na świeżym powietrzu wszystkie mecze nadchodzących mistrzostw świata. Czytaj dalej

 

Ghelamco Poland i Hyundai Polska zapraszają wszystkich do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i kibicowania biało-czerwonym! Już 14 czerwca na placu Europejskim zacznie działać strefa kibica, w której na telebimie będzie można obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw świata w piłce nożnej.

 

strefa kibica na placu Europejskim

 

Piłkarskie święto zainauguruje mecz otwarcia Rosja – Arabia Saudyjska o godz. 17.00. Polska reprezentacja rozegra swoje mecze grupowe 19 czerwca z Senegalem (godz. 17.00), 24 czerwca z Kolumbią (godz. 20.00) oraz 28 czerwca z Japonią (godz. 16.00). W czasie trwającego od 14 czerwca do 15 lipca Mundialu na placu Europejskim transmitowane będą wszystkie rozgrywki grupowe, ćwierćfinały, półfinały oraz wielki finał w Moskwie.


strefa kibica na placu Europejskim

 

Czytaj również: 4Faces rozpoczyna cykliczne spotkania dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas

 

Na miejscu będzie można kupić smaczne przekąski i chłodne napoje, również alkoholowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych kibiców będzie ogólnodostępny parking pod Warsaw Spire (koszt pierwszej godziny 8 zł, każda kolejna 10 zł).

 

Kibicuj na placu Europejskim

14 czerwca – 15 lipca

Wstęp wolny


Czytaj również: Nowe biuro Legii Warszawa S.A. w Mindspace Koszyki


Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco Poland, a partnerem Hyundai Polska.

2018-06-09
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18703 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >