Stylowa łazienka w twoim domu a w niej umywalka nowoczesna i estetyczna

Stylowa łazienka w twoim domu a w niej umywalka nowoczesna i estetyczna

Geometria i symetria - proste, regularne kształty wykorzystywane w wystroju wnętrz - ponownie inspirują artystów i architektów XXI wieku. W oparciu o panujące trendy stylistyczne powstała najnowsza kolekcja umywalek o nazwie Linda-X. Czytaj dalej


Na pierwszym ze spotkań Ideal Standard z cyklu TOGETHER WORLD TOUR,  które odbyło się 21 kwietnia w Mediolanie,  premierę miała nowa kolekcja umywalek o nazwie Linda-X.


Stylowa łazienka w twoim domu a w niej umywalka nowoczesna i estetyczna


Nowa kolekcja Linda-X jest hołdem dla kolekcji o nazwie Linda stworzonej dla Ideal Standard w 1977 r.  przez Achille Castiglioni. Formy nowych umywalek, tym razem zaprojektowane przez Ludovicę i Roberta Palomba, z dumą czerpią inspirację z oryginalnego dzieła, respektując kulturowe dziedzictwo marki, a jednocześnie otwierając się na nowoczesne estetyczne wpływy.
- Głęboko wierzymy, że podstawą ponadczasowego wzornictwa są wartości, a nie trendy, i to było dla nas ważne przy projekcie Lindy-X - mówi Roberto Palomba.


Stylowa łazienka w twoim domu a w niej umywalka nowoczesna i estetyczna

 

 Czytaj również: Nowoczesne wyposażenie łazienki – na jaką ceramikę postawić?Zasady przewodnie kolekcji Linda-X to architektura, wzornictwo, technologia i świadomość ekologiczna. Seria składa się z 5 modeli umywalek oraz eleganckiej wanny. Cechą charakterystyczną produktów jest minimalistyczny i czysty design, który jednocześnie jest charakterystyczny i zauważalny we wnętrzu. Estetyczna lekkość umywalek to m.in. zasługa unikalnego ceramicznego materiału Diamatec®, który nie tylko pozwala uzyskać delikatną, atrakcyjną wizualnie ceramikę z cienkimi ściankami, ale też gwarantuje wyjątkową trwałość produktu i zmniejsza zużycie wykorzystanych  surowców. Umywalki Linda-X spełniają oczekiwania współczesnego designu: mają wysoką trwałość, estetyczną lekkość i dużo wdzięku. Umywalki Linda-X dostępne są w 5 rozmiarach (od 45 do 75 cm) i dwóch rodzajach  wykończenia: błyszczącym białym oraz białym jedwabistym.

 

Premiera nowej kolekcji umywalek miała miejsce podczas wydarzenia TOGETHER WORLD TOUR w Mediolanie, które odbyło się 21 kwietnia br.  TWT to cykl inspirujących spotkań Ideal Standard, w unikalny sposób łączących trendy kulturowe i lifestylowe z architekturą i designem. Kolejnym przystankiem na trasie TWT będzie Berlin, do którego zapraszamy już 16 czerwca br


 

Stylowa łazienka w twoim domu a w niej umywalka nowoczesna i estetyczna

 

Czytaj również: Czarna, złota lub szmaragdowa - umywalka inna niż biała


Następnie spotkamy się w Londynie, Paryżu, Dubaju i Szanghaju. Każde wydarzenie będzie transmitowane na platformie cyfrowej www.togetherworldtour.com gdzie można również obejrzeć poprzednie spotkania, zarejestrować się na nadchodzące eventy, a także uzyskać dostęp do ekskluzywnych, inspirujących treści związanych z każdym celem podróży i nowymi kolekcjami. Zapraszamy!

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >