Stylowy zlew ceramiczny w łazience

Stylowy zlew ceramiczny w łazience

Ten produkt łatwo zmieni oblicze typowych aranżacji łazienkowych. Zlew ceramiczny jest elementem wyposażenia, który nada łazience charakter bliski klimatom industrialnych wnętrz. Czytaj dalej

 

Boston marki KOŁO jest nową propozycją dla osób, które szukają ciekawych rozwiązań.

 

 

Surowy, przemysłowy charakter nadaje mu tylna ścianka oraz otwory do mocowania stalowej kratki użytkowej. Kratka będzie bardzo przydatna, gdy zlew zostanie zainstalowany np. w pomieszczeniach technicznych. Forma zlewu przywodząca na myśl przeznaczenie gospodarcze została złagodzona delikatną linią zaokrąglonych rantów, dodającą mu lekkości. Bezpośrednie mocowanie do ściany podkreśli surowy charakter wnętrza, zostawiając jednocześnie dużą swobodę aranżacyjną.

 

Czytaj również: Odważne eksperymenty z ceramiką łazienkową

 

Zlew z serii Boston doskonale wpisze się zarówno w typowe dla loftów duże przestrzenie, jak i pomieszczenia o mniejszym metrażu: dostępny jest w dwóch szerokościach – 45 i 50 centymetrów.

 

 

Projektując przestrzeń mieszkalną, warto zwrócić uwagę na to, by tak ważne pomieszczenie, jak łazienka, wpisywało się stylistycznie w całość aranżacji. Zlew Boston ułatwi stworzenie łazienki o wyrazistym charakterze, w której dominantą jest przemysłowy styl i piękna forma.

Źródło: Toolbox Creative Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16314 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >