TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

Gdzie zamieszkać w Warszawie z dziećmi? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców poszukujących nowego lokum. My proponujemy mieszkania w nowej inwestycji METROBIELANY.

 

Poszukując odpowiedniego lokum do zamieszkania warto rozważyć każdą lokalizację z różnych punktów widzenia. Trzeba pamiętać, że nowe mieszkanie to nie tylko powierzchnia mieszkalna oraz rozmieszczenie pokoi. To także dostęp do zróżnicowanej oferty usług handlowych, gastronomicznych i usługowych, obiektów infrastruktury miejskiej, placówek zdrowotnych, opiekuńczych i szkolnych. Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku zwróć uwagę także na bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Wszystkie te elementy zapewnia osiedleMETROBIELANY.

 

Doskonała lokalizacja

Nowa inwestycja TK Development zlokalizowana jest na Bielanach. Gwarantuje doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy za pomocą linii metra – stacja METRO MŁOCINY – oraz dużej liczby linii tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki i wygodny przejazd do centrum stolicy. Dzięki takiej dostępności możesz z łatwością przesiąść się na komunikację miejską – w ten sposób unikniesz korków w godzinach szczytu, będziesz wolny od problemów związanych z szybkim i niedrogim dojazdem do pracy.

 

	 TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

 

Czytaj również: Pierwsze takie w Polsce - ekologiczne osiedle Jaśminowy Mokotów

 

METROBIELANY to także inwestycja położona przy rozległych terenach zielonych i rekreacyjnych, które dają możliwość nieskrępowanego uprawiania sportów oraz aktywnego wypoczynku. Ważną informacją dla rodzin z dziećmi jest fakt, że na terenie Lasu Bielańskiego i Lasku Lindego znajdują się także place zabaw dla dzieci.

Osiedle zaprojektowano w szerokiej gamie różnorodnych lokali mieszkalnych zróżnicowanych pod względem metrażu i rozmieszczenia pomieszczeń. W efekcie znajdziesz tutaj zarówno mieszkania niewielkie – doskonałe dla par, jak i większe lokale przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Dla najbardziej wymagających proponujemy 5-pokojowe apartamenty.

 

Usługi dla rodziny

Osiedle METROBIELANY to doskonałe miejsce do zamieszkania także pod względem dostępu do szeregu usług publicznych i pełnej infrastruktury miejskiej. W niedalekiej odległości zlokalizowano żłobki, przedszkola i szkoły bielańskie. W okolicy znajdują się także przychodnie lekarskie. Tu znajdziesz również bezpieczne place zabaw i inne atrakcje dla najmłodszych.

Dodatkowym atutem osiedla jest powstająca GALERIA MŁOCINY zaplanowana jako centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, dzięki któremu również zakupy i atrakcyjne spędzanie wolnego czasu nie będą problemem.

 

Atrakcje dla dorosłych

Mieszkanie na Bielanach wiąże się także z szeroka dostępnością bogatej oferty usług gastronomicznych i rozrywkowych. Powstająca GALERIA MŁOCINY będzie mieszkańcom osiedla oferować szeroki wachlarz różnorodnych atrakcji – w tym około 220 sklepów, restauracje, kino i lodowisko na dachu.

Dzięki lokalizacji oraz dużej liczbie różnorodnych połączeń komunikacji miejskiej, decydując się na zamieszkanie na osiedlu METROBIELANYzapewniasz sobie możliwość nieskrępowanego korzystania z intensywnego, miejskiego życia.

 

Podsumowując: METROBIELANY do odpowiednia lokalizacja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par poszukujących atrakcji miejskiego życia. Bliskość terenów rekreacyjnych, handlowo-usługowych oraz lokali gastronomicznych sprawia, że wszystkie bieżące potrzeby można zrealizować tu na miejscu. Szeroki wybór środków komunikacji miejskiej pozwala na nieskrępowany i szybki dojazd do centrum WarszawyOsiedle METROBIELANY to doskonała lokalizacja dla wymagających.

 

Czytaj również: Nowe budynki, jak osiedle METROBIELANY i zabudowa historyczna

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: artykuł sponsorowany / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18697 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >