TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

Gdzie zamieszkać w Warszawie z dziećmi? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców poszukujących nowego lokum. My proponujemy mieszkania w nowej inwestycji METROBIELANY.

 

Poszukując odpowiedniego lokum do zamieszkania warto rozważyć każdą lokalizację z różnych punktów widzenia. Trzeba pamiętać, że nowe mieszkanie to nie tylko powierzchnia mieszkalna oraz rozmieszczenie pokoi. To także dostęp do zróżnicowanej oferty usług handlowych, gastronomicznych i usługowych, obiektów infrastruktury miejskiej, placówek zdrowotnych, opiekuńczych i szkolnych. Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku zwróć uwagę także na bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Wszystkie te elementy zapewnia osiedleMETROBIELANY.

 

Doskonała lokalizacja

Nowa inwestycja TK Development zlokalizowana jest na Bielanach. Gwarantuje doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy za pomocą linii metra – stacja METRO MŁOCINY – oraz dużej liczby linii tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki i wygodny przejazd do centrum stolicy. Dzięki takiej dostępności możesz z łatwością przesiąść się na komunikację miejską – w ten sposób unikniesz korków w godzinach szczytu, będziesz wolny od problemów związanych z szybkim i niedrogim dojazdem do pracy.

 

	 TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

 

Czytaj również: Pierwsze takie w Polsce - ekologiczne osiedle Jaśminowy Mokotów

 

METROBIELANY to także inwestycja położona przy rozległych terenach zielonych i rekreacyjnych, które dają możliwość nieskrępowanego uprawiania sportów oraz aktywnego wypoczynku. Ważną informacją dla rodzin z dziećmi jest fakt, że na terenie Lasu Bielańskiego i Lasku Lindego znajdują się także place zabaw dla dzieci.

Osiedle zaprojektowano w szerokiej gamie różnorodnych lokali mieszkalnych zróżnicowanych pod względem metrażu i rozmieszczenia pomieszczeń. W efekcie znajdziesz tutaj zarówno mieszkania niewielkie – doskonałe dla par, jak i większe lokale przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Dla najbardziej wymagających proponujemy 5-pokojowe apartamenty.

 

Usługi dla rodziny

Osiedle METROBIELANY to doskonałe miejsce do zamieszkania także pod względem dostępu do szeregu usług publicznych i pełnej infrastruktury miejskiej. W niedalekiej odległości zlokalizowano żłobki, przedszkola i szkoły bielańskie. W okolicy znajdują się także przychodnie lekarskie. Tu znajdziesz również bezpieczne place zabaw i inne atrakcje dla najmłodszych.

Dodatkowym atutem osiedla jest powstająca GALERIA MŁOCINY zaplanowana jako centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, dzięki któremu również zakupy i atrakcyjne spędzanie wolnego czasu nie będą problemem.

 

Atrakcje dla dorosłych

Mieszkanie na Bielanach wiąże się także z szeroka dostępnością bogatej oferty usług gastronomicznych i rozrywkowych. Powstająca GALERIA MŁOCINY będzie mieszkańcom osiedla oferować szeroki wachlarz różnorodnych atrakcji – w tym około 220 sklepów, restauracje, kino i lodowisko na dachu.

Dzięki lokalizacji oraz dużej liczbie różnorodnych połączeń komunikacji miejskiej, decydując się na zamieszkanie na osiedlu METROBIELANYzapewniasz sobie możliwość nieskrępowanego korzystania z intensywnego, miejskiego życia.

 

Podsumowując: METROBIELANY do odpowiednia lokalizacja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par poszukujących atrakcji miejskiego życia. Bliskość terenów rekreacyjnych, handlowo-usługowych oraz lokali gastronomicznych sprawia, że wszystkie bieżące potrzeby można zrealizować tu na miejscu. Szeroki wybór środków komunikacji miejskiej pozwala na nieskrępowany i szybki dojazd do centrum WarszawyOsiedle METROBIELANY to doskonała lokalizacja dla wymagających.

 

Czytaj również: Nowe budynki, jak osiedle METROBIELANY i zabudowa historyczna

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: artykuł sponsorowany / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Obligacje Mieszkaniowe Liczba postów: 683 Grupa: Inwestycje Czy ktoś ma doświadczenie z inwestowaniem w obligacje? Mam na myśli to - https://www.big.biz.pl/emitent-obligacji -przewaga-rynkowa/ Pierwszy raz widzę, gdzie mo...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 49 Grupa: Inwestycje Ja w swoim życiu kupiłam kilka mieszkań i nigdy nie trafiłam na nieuczciwych sprzedających a nawet kilka razy udało mi się upolować mieszkanie w bardzo dobrej c...
  • Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokal... Liczba postów: 488 Grupa: Inwestycje Jeżeli chodzi o lokalizację korzystałem z usług tego dewelopera w Krakowie . Mają jedne z lepszych ofert mieszkań pod względem wykonania i metrażu.
  • Rynek kruszyw musi być elastyczny Liczba postów: 13 Grupa: Inwestycje Polecam http://www.ekoprod.pl/ jest jednym z największych producentów kruszyw sztucznych. Warto mieć ich usługi na uwadze, w przypadku poszukiwania odpowiednieg...
  • Niższa rata kredytu hipotecznego Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje Najłatwiej obniżyć sobie ratę kredytu, jak ma sie kredy we frankach, wymieniając pieniądze na ratę samodzielnie, kantorze internetowym. Właściwie każdy kantor o...

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18203 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >