TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

Gdzie zamieszkać w Warszawie z dziećmi? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców poszukujących nowego lokum. My proponujemy mieszkania w nowej inwestycji METROBIELANY.

 

Poszukując odpowiedniego lokum do zamieszkania warto rozważyć każdą lokalizację z różnych punktów widzenia. Trzeba pamiętać, że nowe mieszkanie to nie tylko powierzchnia mieszkalna oraz rozmieszczenie pokoi. To także dostęp do zróżnicowanej oferty usług handlowych, gastronomicznych i usługowych, obiektów infrastruktury miejskiej, placówek zdrowotnych, opiekuńczych i szkolnych. Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku zwróć uwagę także na bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Wszystkie te elementy zapewnia osiedleMETROBIELANY.

 

Doskonała lokalizacja

Nowa inwestycja TK Development zlokalizowana jest na Bielanach. Gwarantuje doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy za pomocą linii metra – stacja METRO MŁOCINY – oraz dużej liczby linii tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki i wygodny przejazd do centrum stolicy. Dzięki takiej dostępności możesz z łatwością przesiąść się na komunikację miejską – w ten sposób unikniesz korków w godzinach szczytu, będziesz wolny od problemów związanych z szybkim i niedrogim dojazdem do pracy.

 

	 TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

 

Czytaj również: Pierwsze takie w Polsce - ekologiczne osiedle Jaśminowy Mokotów

 

METROBIELANY to także inwestycja położona przy rozległych terenach zielonych i rekreacyjnych, które dają możliwość nieskrępowanego uprawiania sportów oraz aktywnego wypoczynku. Ważną informacją dla rodzin z dziećmi jest fakt, że na terenie Lasu Bielańskiego i Lasku Lindego znajdują się także place zabaw dla dzieci.

Osiedle zaprojektowano w szerokiej gamie różnorodnych lokali mieszkalnych zróżnicowanych pod względem metrażu i rozmieszczenia pomieszczeń. W efekcie znajdziesz tutaj zarówno mieszkania niewielkie – doskonałe dla par, jak i większe lokale przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Dla najbardziej wymagających proponujemy 5-pokojowe apartamenty.

 

Usługi dla rodziny

Osiedle METROBIELANY to doskonałe miejsce do zamieszkania także pod względem dostępu do szeregu usług publicznych i pełnej infrastruktury miejskiej. W niedalekiej odległości zlokalizowano żłobki, przedszkola i szkoły bielańskie. W okolicy znajdują się także przychodnie lekarskie. Tu znajdziesz również bezpieczne place zabaw i inne atrakcje dla najmłodszych.

Dodatkowym atutem osiedla jest powstająca GALERIA MŁOCINY zaplanowana jako centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, dzięki któremu również zakupy i atrakcyjne spędzanie wolnego czasu nie będą problemem.

 

Atrakcje dla dorosłych

Mieszkanie na Bielanach wiąże się także z szeroka dostępnością bogatej oferty usług gastronomicznych i rozrywkowych. Powstająca GALERIA MŁOCINY będzie mieszkańcom osiedla oferować szeroki wachlarz różnorodnych atrakcji – w tym około 220 sklepów, restauracje, kino i lodowisko na dachu.

Dzięki lokalizacji oraz dużej liczbie różnorodnych połączeń komunikacji miejskiej, decydując się na zamieszkanie na osiedlu METROBIELANYzapewniasz sobie możliwość nieskrępowanego korzystania z intensywnego, miejskiego życia.

 

Podsumowując: METROBIELANY do odpowiednia lokalizacja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par poszukujących atrakcji miejskiego życia. Bliskość terenów rekreacyjnych, handlowo-usługowych oraz lokali gastronomicznych sprawia, że wszystkie bieżące potrzeby można zrealizować tu na miejscu. Szeroki wybór środków komunikacji miejskiej pozwala na nieskrępowany i szybki dojazd do centrum WarszawyOsiedle METROBIELANY to doskonała lokalizacja dla wymagających.

 

Czytaj również: Nowe budynki, jak osiedle METROBIELANY i zabudowa historyczna

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: artykuł sponsorowany / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 709 Grupa: Inwestycje Jeżeli szukasz firmy, która dostarczy dla ciebie takich materiałów jak : bezazbestowych materiałów uszczelniających,, izolacji wysokotemperaturowych,materiałów....
  • Bezkonkurencyjna pożyczka hipoteczna Liczba postów: 84 Grupa: Inwestycje Kup mieszkanie za chwilówki, a wcześniej się z nim pożegnaj. To jakieś poplątanie z pomieszaniem. Kredytów hipotecznych udzielają banki, i mimo że trzeba za nie...
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 8 Grupa: Inwestycje Osobiście jestem zwolenniczką zagospodarowania fasad budynków z wykorzystanie płyt warstwowych Kingspan https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produk ty/plyty-warstwo...
  • Wynajem powierzchni magazynowej i biurowej Liczba postów: 18 Grupa: Inwestycje Moim zdaniem nie opłaca się wynajmować takich obiektów od innych firm, bo zawsze wyjdzie nam to drożej. Lepiej wybudować własne. Budową obiektów biurowych i usł...
  • Jaki leasing wybrać? Liczba postów: 29 Grupa: Inwestycje Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę Platformafinansowa, która skupia wiele firm umożliwiających wzięcie leasingu internetowego pra...

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18434 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >