Ursynowska inwestycja

Ursynowska inwestycja

Projekt „Na Romera” to spokojna enklawa w sercu nowoczesnej dzielnicy, pięciopiętrowy projekt mieszkaniowy, doskonale wpisał się w stylistykę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych Ursynowa.

 

Matexi Poslka anonsuje ukończenie kolejnego projektu – ursynowska inwestycja “Na Romera” z pozwoleniem na użytkowanie.

 

W dniu 12 lutego 2015 deweloper Matexi Polska otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku “Na Romera”, budowa realizowana we współpracy z firmą Totalbud została ukończona zgodnie z harmonogramem, natomiast rozpoczecie procesu przekazywania mieszkań planowane jest na marzec bieżącego roku.

 

 Ponadczasowa estetyka projektu to wyjątkowe połączenie nowoczesności i kameralnego charakteru w niskiej zabudowie, której dopełnieniem jest przestrzenne zielone patio. Założeniem projektu było stworzenie jak największego komfortu dla przyszłych mieszkańców zbilansowane pomiędzy poczuciem spokoju w zielonej enklawie prywatnego patio, a lokalizacją zapewniającą bliskość metra i rozbudowanej infrastruktury Ursynowa. W budynku zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną WMA znalazło się 106 mieszkań, a także wydzielona część mieszcząca nowoczesne lokale biurowe.

 

 

 

Czytaj również: Ekologiczny budynek biurowy z nowym najemcą

 

„Na Romera” to trzeci w sumie, a już drugi w ostatnich tygodniach ukończony terminowo projekt Matexi Polska w Warszawie. Warto podkreślić zadowolenie dotyczhczasowych nabywców nie tylko z terminowych odbiorów ale także z jakości mieszkań i wspópracy z dewelopwerem. W ankietach prowadzonych wśród mieszkańców “Słodowiec Park” i “Górce 142” aż 90% z nich zadeklarowało, że poleciłoby zakup mieszkania w Matexi Polska swojej rodzinie lub znajpmym.

 

Czytaj również: Rozbudowa zakładu w Chmielowie

Źródło: matexipolska / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >