W centrum Krakowa powstają Apartamenty Nadwiślańska

W centrum Krakowa powstają Apartamenty Nadwiślańska

Na krakowskim Podgórzu, nieopodal Bulwarów Wiślanych, pomiędzy ulicami Nadwiślańską i Piwną powstaje prestiżowa inwestycja firmy ATAL - Nadwiślańska 11 Apartamenty. Czytaj dalej

 

Lokalizacja w samym sercu miasta zapewni jej mieszkańcom unikalny widok na krakowską Starówkę wprost z okien własnych apartamentów. Obiekt, w którym znajdą się 344 komfortowe mieszkania zostanie oddany do użytku w II kwartale 2014 roku. Unikalny projekt dewelopera ATAL – Nadwiślańska 11 Apartamenty – powstaje ma terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula, w centrum Podgórza. Dwusegmentowy budynek będzie zlokalizowany tuż nad brzegiem Wisły, dzięki czemu z okien mieszkań roztaczać się będzie widok na panoramę Krakowa.

 

Czytaj również: Rośnie Świerkowa Polana II


W obiekcie znajdą się 344 lokale, rozmieszczone niestandardowo na siedmiu kondygnacjach. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań o różnorodnych powierzchniach – od 28-metrowego studio po apartamenty o powierzchni 177 mkw. Prawie każde z nich będzie wyposażone w balkon, taras lub loggie, a te ulokowane na parterze kameralne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Dla rezydentów Apartamentów Nadwiślańska 11, deweloper zaplanował dwa przestronne tarasy widokowe. Usytuowane na 5 kondygnacji pozwolą na chwilę relaksu na tle malowniczej panoramy miasta.

 

Nadwiślańska 11 to jedna z pięciu aktualnie realizowanych przez nas inwestycji w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie na tym rynku pozwala nam przygotować ofertę precyzyjnie odzwierciedlającą potrzeby klientów. Apartamenty Nadwiślańska 11 zostały stworzone z myślą o zapewnieniu ich przyszłym mieszkańcom luksusowej przestrzeni do życia. Zależało nam by było to miejsce, które łączy w sobie możliwość korzystania z uroków tętniącego życiem miasta z możliwością aktywnego wypoczynku nad Wisłą – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży ATAL S.A.

 

Czytaj również: Galeria Miejska zdobyła certyfikat BREEAM

 

 

Nowoczesna forma inwestycji zaprojektowana została w konwencji architektury postindustrialnej wpisującej się w klimat dawnego Podgórza. Fasada budynku utrzymana w ciepłej kompozycji kolorystycznej z cegłą w tradycyjnej barwie jesiennej czerwieni oraz jej charakterystyczne ułożenie, nawiązuje do przemysłowego stylu, dzięki czemu nadaje temu miejscu niepowtarzalną, nową wartość. Obiekt, poprzez interesującą formę i starannie dopracowane detale, wzbogaci panoramę południowego brzegu Wisły. 

 

Projekt łączy w sobie komfort z funkcjonalnością. W budynku znajdą się nowoczesne, energooszczędne windy. Zaplanowano również 20 lokali usługowych. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie także ponad 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz wokół budynku. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowy system monitoringu, wideofony i instalacja alarmowa. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

 

Czytaj również: Deweloperzy prawdopodobnie wyhamują z produkcją mieszkań

 

Optymalnie rozwinięta infrastruktura, liczne linie tramwajowe oraz autobusowe umożliwią mieszkańcom Nadwiślańskiej 11 szybką i sprawną komunikację z centrum miasta. Natomiast dzięki sąsiedztwu popularnej kładki im. Bernatka w jedyne 5 minut będą mogli dojść na krakowski Kazimierz, a stamtąd już tylko rzut beretem do Rynku Głównego. Ponadto inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych bulwarów nadwiślańskich, które są idealnym miejscem dla zwolenników aktywnego wypoczynku. 

 

 

Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość licznych przedszkoli i szkół. W pobliżu osiedla dostępne jest Centrum Handlowe Bonarka, a po drugiej stronie Wisły także Galeria Kazimierz oraz Galeria Krakowska ulokowana w pobliżu Rynku. Natomiast o formę i urodę można będzie zadbać w jednym z okolicznych klubów fitness czy salonów kosmetyczno-fryzjerskich. W pobliżu znajdują się również liczne apteki i banki.

 

Źródło: On Board Public Relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16299 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >