W północno zachodniej części Poznania powstaje inwestycja z ogrodami  - Osiedle Przy Jeziorach

W północno zachodniej części Poznania powstaje inwestycja z ogrodami - Osiedle Przy Jeziorach

Przestronny, zielony ogród, to istotny element domu, na który zwracają uwagę nabywcy. Na takie rozwiązanie postawił deweloper More Place na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu, z domami do 112,2 mkw. oraz ogrodami do 535 mkw. Czytaj dalej

 

Domy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Przy Jeziorach, są wygodnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Dwukondygnacyjne domy o powierzchni 109,4 – 112,2 mkw., w proponowanych układach mają cztery lub pięć pokoi, a do tego dwie łazienki oraz osobne pomieszczenia na garderobę i pralnię z suszarnią. Ponadto, deweloper More Place umożliwia wprowadzenie zmian aranżacyjnych, w zależności od indywidualnych potrzeb nabywców. Można między innymi wybrać zabudowaną lub otwartą na salon kuchnię lub zmienić układy pomieszczeń. Mieszkańcy mogą także skorzystać z możliwości wykończenia „pod klucz”, proponowanej przez dewelopera. 

 

Osiedle Przy Jeziorach

 

Czytaj również: Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem


Każdy z domów na Osiedlu Przy Jeziorach położony jest na działce, do 618 mkw. Dzięki temu ogrody zyskują przestrzeń powyżej 500 mkw., co wyróżnia tę inwestycję. Duże ogrody wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zachwycać zieloną roślinnością oraz spełniać różne potrzeby, zarówno dzieci jak i dorosłych. Wśród opcji dodatkowego wyposażenia deweloper proponuje między innymi, system automatycznego nawadniania ogrodu, który można otrzymać nabywając dom, we wrześniu. – Wybraliśmy system automatycznego nawadniania ogrodu do kwoty 8000 zł, jako prezent dla naszych klientów, decydujących się na zakup domu we wrześniu. Zależy nam, aby dbanie o duży ogród, jaki mają przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach było jeszcze łatwiejsze, a przestrzeń ta sprawiała radość i komfort. – podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.


Osiedle Przy Jeziorach

 

Czytaj również: W południowej części Wrocławia powstaje kameralne osiedle Robyg Jagodno

 

Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i ciszą spędzając czas we własnym ogrodzie oraz korzystając z walorów malowniczej okolicy, nad pobliskim Jeziorem Kierskim. Otoczenie osiedla, to tereny leśne przy jeziorach, gdzie znajduje się wiele miejsc do rekreacji i sportu na łonie natury. Osiedle Przy Jeziorach położone jest w północno zachodniej części Poznania, w rejonie Kiekrza. To komfortowe miejsce dla osób chcących mieszkać w mieście, a jednocześnie w oddaleniu od centrum, w otoczeniu terenów zielonych, blisko jezior oraz dobrze zagospodarowanych plaż. Położenie osiedla zapewnia także dogodne połączenia komunikacji miejskiej. W kilka minut można dojść do najbliższego przystanku autobusowego linii 195, którą dojechać można do Jeziora Strzeszyńskiego, w okolice Sołacza oraz do pętli Ogrody.


Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15846 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 91

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >