Warszawskie Centrum 26. Finału WOŚP jest już prawie gotowe

Warszawskie Centrum 26. Finału WOŚP jest już prawie gotowe

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. W tym roku WOŚP pozyskuje środki na wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych, aby wyrównać szanse w leczeniu noworodków. Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie trwa budowa Centrum Finału WOŚP, przy której pracują maszyny do bezpiecznej pracy na wysokości firmy Riwal. Czytaj dalej

 

 

Już za kilka dni, w niedzielę 14 stycznia 2018 r., odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na warszawskim Placu Defilad, pod Pałacem Kultury i Nauki, już od kilku dni trwa budowa Centrum Finału WOŚP - wspaniałego orkiestrowego miasteczka ze sceną oraz studiem telewizyjnym. Przy pomocy maszyn używanych do pracy na wysokości firmy Riwal powstaje m.in. scena, na której w finałowym koncercie zagrają: Proletaryat, Mesajah, Jelonek, Nocny Kochanek, Wilki, Coma, Kobranocka, Łąki Łan, Poparzeni Kawą Trzy.


http://www.budnet.pl/Warszawskie_Centrum_26_Finalu_WOSP_jest_juz_prawie_gotowe,Wydarzenia_w_kraju,139749-czytaj.html

 

Czytaj również: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie wspierana przez Drutex

 

Elementy, z których powstaje scena, a także namiot sferyczny, w którym mieścić się będzie studio telewizyjne, są rozładowywane i przenoszone dzięki ładowarce teleskopowej. Osoby pracujące przy montażu sceny, oświetlenia, nagłośnienia, a także operatorzy kamer i fotograficy przygotowujący bieżącą relację z finału korzystają z bezpiecznego, spalinowego podestu przegubowego, którego wysokość robocza wynosi 16 metrów. Z kolei do pracy wewnątrz namiotu sferycznego wykorzystywane są nie emitujące spalin elektryczne podesty nożycowe. Przy ich pomocy montowane jest oświetlenie i nagłośnienie namiotu oraz instalowane są dekoracje. Kompaktowe gabaryty podnośników nożycowych pozwalają na sprawne przemieszczanie się w wąskich przestrzeniach namiotu.


Warszawskie Centrum 26. Finału WOŚP jest już prawie gotowe

 

Czytaj również: W warszawskim Muzeum Narodowym otwarto nową ekspozycję - Galerię Wzornictwa Polskiego

 

W tym roku Riwal już po raz 5. wspiera finał WOŚP. W poprzednich latach, oprócz Warszawy, ze sprzętu Riwal korzystały sztaby w takich miastach, jak: Łódź, Poznań, Gdynia i Rawa Mazowiecka, gdzie mieści się centrala firmy.


2018-01-10
Źródło: Effective PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18436 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >