Wnętrza – lista artykułów

Moda kuchenna

Czy kuchnia może stanowić ciekawe i awangardowe wnętrze? Współcześni designerzy zachęcają do eksperymentowania z kolorami i materiałami. Wyjaśniają, że magia tego miejsca jest tworzona przez najmniejsze nawet detale.

Nowoczesny sufit w każdym szpitalu

Podwieszany sufit to nie luksus do najwyższej klasy biur. To konieczność w każdym budynku użyteczności publicznej. Zwłaszcza w takim, w którym o higienę trzeba dbać w szczególny sposób.

Jak wyjść na czysto i nie przepłacać?

Wiosna sprzyja remontom. Te z kolei – skutecznie odchudzają nasze portfele. W czasie, kiedy przyroda budzi się do życia i rozpoczyna się proces ogólnego wzrostu, swoją wielkość zmieniają nie tylko rośliny, lecz także ceny produktów... Na przekór panującym tendencjom do podwyżek, prezentujemy kilka niedrogich baterii kuchennych, które mogą rozwiązać nasze problemy dotyczące zakupu markowej armatury.

Oleje naprawcze do podłóg drewnianych - Nowość w ofercie Barlinka

Specjalna linia produktów PROTEKTOR NATURA Barlinka do podłóg olejowanych została poszerzona o 3 Oleje naprawcze. Barlinek oferuje kompletny asortyment produktów do pielęgnacji i konserwacji posadzek drewnianych wykończonych olejem.

Łuk triumfuje

Łuk triumfalny wywarł ogromny wpływ na architekturę nowożytną. Jego motyw wielokrotnie znajdował naśladownictwo w budownictwie i wyposażeniu wnętrz. Ten monumentalny element, ze stricte rzymskiego świata stał się iście kosmopolityczny, zyskując sympatię użytkowników na całym globie.

Designer Väggfärg Helmatt – 8 nowych inspirujących kolorów

Kolekcja farb Designer Väggfärg Helmatt [5] w gotowych kolorach rozszerzyła się o 8 nowych barw. Obecnie seria składa się z 24 modnych odcieni zaprojektowanych z myślą o współczesnych wnętrzach.

Sufit podwieszany – kreator akustyki pomieszczeń

Obecność sufitu podwieszanego w obiektach użyteczności publicznej to nieomal standard. Przemawia za nimi bogate wzornictwo i łatwość montażu. Ale nie tylko. Sufit podwieszany może być bardzo pomocny w kształtowaniu środowiska akustycznego pomieszczeń.

GOVENA – ściemnialna świetlówka. Włącz nastrój

Firma EMC Sp. z o.o., wiodący w Polsce producent elektroniki dla branży oświetleniowej, 16 marca br wprowadził na rynek własną markę GOVENA.

Dulux Light & SpaceTM – powiększ swoje mieszkanie z najnowszą gamą farb

Innowacyjna technologia opatentowana przez Dulux, wykorzystująca rozjaśniacze optyczne sprawia, że nawet małe pomieszczenia wydają się jaśniejsze i dzięki temu większe.

Nowofalowe lofty

Industrialne budynki zaadaptowane na potrzeby mieszkaniowe cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem. Już niemal każde większe miasto posiada luksusowe mieszkania stworzone w dawnych budynkach fabrycznych. Te nowofalowe tendencje skłaniają architektów do projektowania oryginalnych, niestandardowych pomieszczeń, zaś producentów wyposażenia wnętrz – do tworzenia niecodziennych, atrakcyjnych stylistycznie przedmiotów wpisujących się w postindustrialne wnętrza.


Stron: 901 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  891 892 893 894 895  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 22967 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 357

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >