Wnętrza – lista artykułów

Royal Floor Tali - podłoga z serca Afryki

Tali to egzotyczne drzewo rosnące pośród dzikiej natury Afryki Środkowej i Zachodniej. Deski podłogowe wykonane z tali, z ekskluzywnej kolekcji Royal Floor, wniosą do naszych domów gorący oddech nieokiełznanej natury.

Nowe trendy w krainie Dinseya

Pod wpływem najnowszych tendencji w aranżacji wnętrz Śnieżka odświeżyła kolekcję hipoalergicznych farb Disney.

Zestaw wypoczynkowy BARCELONA - kompozycja spokoju i temperamentu

Zestaw wypoczynkowy Barcelona to najnowsza propozycja producenta mebli Gawin.

Łazienkowe duety

Zasłony i dywaniki łazienkowe z najnowszej oferty firmy Sealskin lubią dobierać się w pary. Łączy je stylistyka, zastosowane materiały oraz kolory.

Zachować blask

Nowe baterie są czyste i lśniące, dzięki czemu nadają blask naszej kuchni czy łazience. Niestety, nie jest łatwo ten blask zatrzymać na dłużej. Warto więc wiedzieć, jak pielęgnować baterię, by była czysta jak łza, niż ronić łzy nad dokonanymi podczas mycia uszkodzeniami.

Luksusowa terapia światłem

Fototerapia, czyli oddziaływanie światłem, to sprawdzona metoda poprawy samopoczucia, a nawet leczenia pewnych schorzeń. Jak więc w przestrzeniach rekreacyjnych stworzyć komfortowy „świetlny klimat”? Rozwiązaniem może być oświetlenie wykorzystujące technologię LED

Alternatywa dla brodzika

Tradycyjne kabiny prysznicowe i brodziki odchodzą powoli do przeszłości. Rynek podbijają nowoczesne systemy odwodnień łazienkowych.

Od bala do podłogi

Barlinek S.A. jest największym przedsiębiorstwem przetwórstwa drewna na świecie, w którym produkcja podłóg od surowca do gotowego produktu przeprowadzana jest w jednym miejscu. Gwarantuje to pełną kontrolę jakości na każdym etapie przerobu drewna, a także jego ekonomiczne wykorzystanie.

Deska podłogowa, drewno egzotyczne - super sucupira

Barlinek wprowadza do oferty nowy gatunek egzotyczny sucupirę, której drewno należy do najtwardszych na świecie. Warstwa wierzchnia nowej deski barlineckiej zbudowana jest w całości z jednego fragmentu drewna. Produkt stanowi unikalną propozycję na rodzimym rynku.

Systemy podłogowe

Zastosowanie materiałów jastrychowych niesie wiele korzyści dla inwestorów, wykonawców i docelowo użytkowników obiektu. To możliwość nowoczesnego i ekologicznego wykończenia powierzchni podłogowej.


Stron: 911 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  891 892 893 894 895  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16733 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 289

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >