Wnętrza – lista artykułów

Obicia krzeseł, foteli, sof - nowoczesne rozwiązania

Już nie straszne rozlane czerwone wino czy mokre ślady pozostawione przez psa na kanapie czy krzesełku. Novalife to tkanina dzięki, której meble zapominają o plamach.

Płytki klinkierowe - przykłady zastosowań przy wykańczaniu wnętrz

Skoro dzieje cywilizacji dały tak liczne dowody długowieczności ceramiki budowlanej, dlaczego nie skorzystać z tego dobrodziejstwa również w …domowych wnętrzach?

Wolnostojąca wanna akrylowa dla dwóch osób

CORAZON to nowa, wolnostojąca wanna akrylowa w ofercie POOLSPA. Jej idealnie wyprofilowane, obszerne wnętrze pozwala dwóm osobom komfortowo zażywać relaksującej kąpieli, a jej bryła w kształcie serca dodaje każdej łazience romantycznego charakteru.

Armstrong Canopy w Rivergreen Centre

Sufity podwieszane Armstrong zostały uznane za produkty wspierające ideę budownictwa przyjaznego dla środowiska. Wszystko za przyczyną płyt Axiom Canopy i budynku Rivergreen Centre w Durham.

Sufit podwieszany w korytarzu - nowoczesne aranżacje korytarzy

Wykorzystanie sufitu podwieszanego w aranżacji sal czy pokoi o dużych powierzchniach daje projektantom znaczną swobodę. W przypadku ciągów komunikacyjnych – korytarzy, sprawa jest trudniejsza – ale tylko pozornie.

Meble wypoczynkowe - nowoczesne, oryginalne formy i kolory

NOMM - kolekcja mebli wypoczynkowych OGGI przykuwa uwagę formą i modnymi kolorami. Charakterystyczny w serii fotel przypominający rozwinięty kwiatek fascynuje niebanalnym kształtem. Wzornictwo i konstrukcja NOMM przywołuje idee epoki „dzieci-kwiatów”, której głównymi wyznacznikami były oryginalność, wolność, swoboda i życie w zgodzie z naturą. Nowe meble OGGI zadowolą miłośników piękna i relaksu.

Wykładziny i podłogi zwalczające bakterie w pokoju dziecinnym i nie tylko

Najnowsze badania, przeprowadzone w Szkockim Laboratorium Infekcji Bakteryjnych i Epidemiologii, wykazały aktywność bakteriostatyczną wykładziny MARMOLEUM firmy FORBO FLOORING. Studia laboratoryjne udowodniły, że innowacyjna posadzka zwalcza różnego rodzaju bakterie oraz hamuje infekcje, a zatem posiada właściwości zdrowotne i higieniczne.

Posadzka antybakteryjna - PLASTIPOX 5FI-nano

Bezspoinowe tworzywo podłogowe o handlowej nazwie PLASTIPOX 5FI-nano jest dwuskładnikową kompozycją żywicy epoksydowej, modyfikatorów oraz mieszanin sproszkowanych i odpowiednio dobranych materiałów pochodzenia ceramicznego o różnej granulacji ziaren. Stosowanie celowo dobranych i wyselekcjonowanych granulacji zapewnia uzyskanie najwyższej odporności na narażenia mechaniczne, chemiczne i klimatyczne, przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najlepszej rozpływności i samoodpowietrzania się mas PLASTIPOX w stanie płynnym. Dodatkowo w tworzywie PLASTIPOX 5FI-nano zastosowano substancję bakteriobójczą jaką jest proszek srebra – w tym przypadku o rozdrobnieniu atomowym.

Sufity podwieszane - instrukcja montażu, porady

Jeśli w tym samym punkcie spotkają się opinie architekta, wykonawcy i inwestora – pomieszczenie z zaprojektowanym sufitem podwieszanym okaże się pełnym sukcesem. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Ale na pewno możliwe.

Trudny wybór płytek ceramicznych do łazienki i holu - przegląd

Opoczno S.A. wprowadziło na rynek pięć nowych kolekcji gresowych: Moderno, Milford, Royal, Real Stone oraz Fiorito.


Stron: 933 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  929 930 931 932 933  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17722 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >