Wnętrza – lista artykułów

Alternatywa dla brodzika

Tradycyjne kabiny prysznicowe i brodziki odchodzą powoli do przeszłości. Rynek podbijają nowoczesne systemy odwodnień łazienkowych.

Od bala do podłogi

Barlinek S.A. jest największym przedsiębiorstwem przetwórstwa drewna na świecie, w którym produkcja podłóg od surowca do gotowego produktu przeprowadzana jest w jednym miejscu. Gwarantuje to pełną kontrolę jakości na każdym etapie przerobu drewna, a także jego ekonomiczne wykorzystanie.

Deska podłogowa, drewno egzotyczne - super sucupira

Barlinek wprowadza do oferty nowy gatunek egzotyczny sucupirę, której drewno należy do najtwardszych na świecie. Warstwa wierzchnia nowej deski barlineckiej zbudowana jest w całości z jednego fragmentu drewna. Produkt stanowi unikalną propozycję na rodzimym rynku.

Systemy podłogowe

Zastosowanie materiałów jastrychowych niesie wiele korzyści dla inwestorów, wykonawców i docelowo użytkowników obiektu. To możliwość nowoczesnego i ekologicznego wykończenia powierzchni podłogowej.

Farba pod lupą

Decydując się na malowanie mieszkania i zastanawiając się nad wyborem farby, skupiamy się na wyborze jej koloru, często zapominając o jej właściwościach technicznych.

Niepowtarzalne efekty dekoracyjne odmienią każde wnętrze

Wszyscy chcemy, aby wnętrza naszych mieszkań i domów urzekały wyjątkowym klimatem oraz oryginalną aranżacją. Nowoczesne efekty dekoracyjne nadadzą pomieszczeniom elegancji i wyrafinowanego smaku.

Bez nieprzyjemnych zapachów w łazience

Kostki zapachowe i chemiczne preparaty sanitarne do WC nie zawsze zapewniają odpowiedni klimat i komfort korzystania z łazienki.

Pasy, paski, paseczki…

Pionowe i poziome. Szerokie lub wąskie. Dwukolorowe albo wielobarwne. Pomysłów na zastosowanie pasów na ścianach jest całe mnóstwo. W zależności od upodobań zawsze dobierzemy odpowiednie paski do danego wnętrza. Moda na nie jest uniwersalna. Dlatego warto się z nią zapoznać bliżej.

Dulux® Intensive: jedna ściana, wielka zmiana

Pomalowanie jednej ściany ciemnym kolorem nada całemu wnętrzu zupełnie inny, nowoczesny charakter.

Natchnienie z sufitu

Estetyka czy funkcjonalność? – jeszcze niedawno takie pytanie trzeba było postawić sobie przy projektowaniu miejsca pracy.


Stron: 948 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  929 930 931 932 933  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18318 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >