Wnętrza – lista artykułów

Natrysk w pionie

Ograniczony metraż łazienki lub konieczność montażu niewielkiej narożnej kabiny natryskowej wymaga czasem wiele pomysłowości. Kludi Objekta-Mix new to szansa na instalację baterii w pionie. Wysoka jakość wykonania i niekonwencjonalne rozwiązanie techniczne pomogą zatem rozwiązać problemy związane z wyborem odpowiedniej armatury.

Rozrywkowa żarówka od OSRAM

W maju 2007 roku firma OSRAM wprowadziła na polski rynek żarówkę halogenową o dużej mocy przeznaczoną dla branży rozrywkowej. Do zalet żarówki 93723 należą wysoki strumień świetlny, uniwersalność i prosta obsługa.

Zdrowy i kolorowy pokój — idealny prezent dla malucha nie tylko na Dzień Dziecka!

W dobie wszechobecnych zanieczyszczeń, dbałość o zdrowie maluchów spędza sen z powiek wielu rodzicom. Beckers ma w swojej ofercie całą gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergiami. W maju br. kolejne 4 produkty otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Są to farby NORDIC WHITE i SCOTTE 5 oraz tynki dekoracyjne DECOR RETRO i DECOR RETRO COLOUR.

Otocz się barwami natury

Każde wnętrze powinno mieć swój charakter – klimat, który przebywającym w nim osobom zapewni dobre samopoczucie. Szczególnie istotne jest to w przypadku wnętrz nam najbliższych, czyli naszych mieszkań.

Dulux® Once: małe malowanie – duży efekt

Dzięki jednowarstwowym farbom Dulux® Once zmiana koloru jednej lub dwóch ścian odbywa się sprawnie, bez obaw i bez bałaganu. Nawet małe malowanie daje duży efekt!

Urządzanie światłem

Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem Ci, kim jesteś. Powiedzenie znane od lat, dziś nabiera nowego znaczenia. W czasach, kiedy mieszkaniowy clubbing towarzyski staje się coraz bardziej popularny, mieszkanie - tak samo jak sposób bycia, mówienia czy ubierania staje się naszą wizytówką

Trójwymiarowe sufity - Pole do popisu

Od momentu pojawienia się na rynku sufitów podwieszanych Armstrong Canopy projektanci wnętrz uzyskali kolejne narzędzie, poszerzające możliwości kształtowania przestrzeni wewnątrz budynków.

Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego

Laminowane podłogi firmy Kronopol od dawna znane są polskim klientom. Jakość ich wykonania w połączeniu z dużą wytrzymałością zdobyły sobie przychylność nawet najbardziej wybrednych.

Bezpieczna łazienka

Nowoczesna łazienka powinna być po pierwsze ładna i estetyczna. Projektując jej wnętrze powinniśmy jednak zastanowić się także nad zastosowaniem materiałów oraz rozwiązań technicznych zapewniających długoletnią funkcjonalność i bezpieczeństwo dla naszego zdrowia.

TECEplanus

TECEplanus to nowa seria przycisków uruchamiających ze stali szlachetnej i chromowej. Ze względu na wysoką wytrzymałość przyciski TECE znakomicie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i w budynkach użyteczności publicznej.


Stron: 977 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  965 966 967 968 969  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >