Wnętrza – lista artykułów

Wyjątkowa sypialnia

Obecna pora roku nie sprzyja wychodzeniu z domu. Za oknem szarówka, zimno i deszczowo. Najchętniej spędzilibyśmy dzień w domowym zaciszu z książką i kubkiem dobrej herbaty. Aby rano wstawać i stawiać czoła nie tylko pogodowym przeciwnościom musimy się dobrze wyspać. Warto więc zadbać o miejsce na zdrowy sen, który wzmocni nas i pozwoli przetrwać pochmurne dni w dobrym nastroju.

Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen – dzika radość mieszkania

Dąb Montana to najnowsza propozycja wśród najszerszej na rynku oferty paneli podłogowych firmy Classen. Fascynację wyjątkowością Dzikiego Zachodu można teraz łatwo przenieść do wnętrza swojego domu. Dąb Montana, eksponując piękno natury, uczyni wnętrze niepowtarzalnym i klimatycznym.

Wnętrza z charakterem

Dekorowanie ścian różnokolorowymi wzorami trwa. Kwiaty, liście, figury geometryczne pojawiają się w modnych klubach, nowoczesnych apartamentach.. i naszych domach. Fiński producent farb Tikkurila oferuje na swojej stronie internetowej gotowe szablony, z których można skorzystać nieodpłatnie.

Klasyka w designerskiej oprawie

Pierwszy z sieci salonów CHAIRMAN został właśnie otwarty w galerii Parku Handlowego Janki pod Warszawą. To miejsce dla wszystkich, którzy poszukują wysmakowanych akcesoriów i mebli w klasycznym stylu komponujących się z nowoczesnymi wnętrzami pomieszczeń do pracy – i nie tylko.

Łazienka dostępna dla wszystkich

Komfort i bezpieczeństwo to cechy nowej serii ROCA przystosowanej dla osób niepełnosprawnych i starszych. Ceramika, baterie i uchwyty z kolekcji DOSTĘPNA ŁAZIENKA to doskonała korelacja uniwersalnego wzornictwa i profesjonalnych rozwiązań zaprojektowanych tak, by ułatwić korzystanie z intymnego miejsca również osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.

Sypialnia wrażliwa na kolor

Urządzając sypialnię trzeba wykazać się dobrym wyczuciem koloru. Należy zadbać o harmonijne połączenia materiałów i faktur. Z dala od przestrzeni dla gości, kreujemy zgodne z naszą osobowością, własne królestwo odpoczynku i relaksu.

Colour Planner – nie maluj w ciemno

Czy do Twojego salonu pasuje zieleń? A może lepszy byłby róż? Teraz nie musisz wyobrażać sobie kolorów na ścianach z wzornikiem w ręku. W programie Colour Planner marki Tikkurila sprawdzisz wszystki opcje.

Podłoga z mocą espresso

Nazwa najnowszej deski barlineckiej o głęboko brązowej barwie – dąb szczotkowany espresso – nie jest przypadkowa. Zmysłowa przyjemność doznań smaku, koloru i aromatu porannego espresso sprawia, że z energią i uśmiechem witamy nowy dzień. I tak jak dobra kawa wpływa na nasz nastrój, podłoga dąb szczotkowany espresso intensywnie i ze smakiem kształtuje przestrzeń domu, sprawiając, że nabiera ona wyrafinowanej elegancji.

Dla tych, którzy lubią szybkie zmiany

Nowe kolory ścian w domu? To naprawdę proste - wystarczy mieć chwilę wolnego czasu i jednowarstwową farbę Dulux® Once. Przyda się także Mouse Painter, dostępny na www.dulux.pl.

Natryskowy minimalizm

Zredukowana do minimum, a równocześnie – maksymalnie funkcjonalna? Metraż standardowych domowych łazienek często skutecznie ogranicza nasze marzenia. Stosując pomysłowe rozwiązania, możemy jednak zwiększyć przestrzeń użytkową i zapewnić sobie większą swobodę ruchu, np. pod prysznicem.


Stron: 986 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  969 970 971 972 973  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19143 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >