Wnętrza – lista artykułów

Prysznic pod każdym kątem

Rynny odpływowe firmy Tece, umożliwiają użytkownikom prysznica dowolne kształtowanie łazienkowej przestrzeni.

Bezpiecznie, zabawnie i na lata

Pokój dziecięcy musi spełnić warunki bezpieczeństwa, a pod względem wystroju powinien sprostać nie tylko naszym wymaganiom, ale przede wszystkim upodobaniom naszych dzieci. Dla nich to azyl, wyspa szczęścia i schronienie przed nieprzyjemnościami z przedszkola czy szkoły, a także nibylandia i miejsce, w którym snują marzenia, rozwijają wyobraźnię i kształtują swoje postrzeganie świata. Dlatego tak ważnym jest, aby pokój dziecka był nie tylko funkcjonalny, ale także i atrakcyjny.

Czysta biel fińskiej zimy

Fińskie, zimowe krajobrazy należą do jednych z najpiękniejszych. Natura w najczystszej postaci. Zaśnieżone lasy, zamarznięte jeziora, nieograniczone przestrzenie. Surowy klimat ma wyraźny wpływ na wystrój wnętrz i kolory jakie w nich występują.

Bejca Decor Vägglasyr – ściany rzeźbione srebrem i złotem

Barokowy przepych lub dyskretny blask luksusu. Złote lub srebrne wzory wykonane bejcą Decor Vägglasyr marki Beckers ozdobią nawet niepozorne wnętrze. Daj się zainspirować i zaprojektuj swój dom z rozmachem.

Postaw na Progress

W nowocześnie urządzonych mieszkaniach podstawą wystroju są przedmioty, które cechuje prostota i elegancja. Kolekcja podłóg laminowanych Kronopol Progress doskonale sprawdza się w takich warunkach, spełniając wysokie oczekiwania i zapewniając satysfakcję na wiele lat.

FIREROCK w nowym wydaniu

Kominek w domu to dziś standard. Kto liczy koszty, ten wie, że oprócz dobrego wkładu kominkowego warto go także wyposażyć w bezpieczną i trwałą izolację. Dzięki temu kominek będzie nie tylko ozdobą salonu, ale też efektywnym źródłem ciepła. Na polskim rynku już od ponad pięciu lat obecne są płyty do izolacji kominków FIREROCK. Ostatnio jednak firma Rockwool zdecydowała się na wprowadzenie kilku zmian związanych z tym produktem.

Puls wielkiego miasta - energia płynąca z kolorów

Zainspirowani wielkomiejską atmosferą, specjaliści ds. kolorów producenta farb Dulux® stworzyli paletę kolorystyczną dla ludzi młodych, aktywnych i odważnych.

Seria farb TAIKA – perła w koronie TIKKURILA

TAIKA to farby dekoracyjne, które nadają perłowy odcień ścianom i meblom. Podobnie jak biżuteria, która ozdabia i rozświetla każdy strój, nawet mały wzór wykonany w perłowych kolorach TAIKA nadaje pomalowanej powierzchni niepowtarzalny charakter.

Zabudowa przedścienna TECEprofil

TECEprofil to nowoczesny system sanitarny przeznaczony do zabudowy przedściennej i wolnostojącej. Prosta konstrukcja systemu znakomicie sprawdza się w przypadku budowy całych ścian montażowych jak i pojedynczych elementów, a także półek przydatnych do przechowywania przyborów toaletowych.

Infusions Canopy – wyobraźnia zwieszona w przestrzeni

Formy, kształty, kolory – zawieszona w próżni asymetria. Jak przypadkowe pociągnięcia pędzlem w powietrzu... nowa przestrzeń w przestrzeni. Możliwości kreowania wizualnej rzeczywistości są nieograniczone. 5 minut dla ludzkiej wyobraźni, która właśnie wkroczyła w nowy wymiar


Stron: 997 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  982 983 984 985 986  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17762 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >