Wolnostojąca wanna o wysublimowanym geometrycznym kształcie

Wolnostojąca wanna o wysublimowanym geometrycznym kształcie

Zjawiskowa elegancja inspirowana klasycyzującym zgeometryzowaniem Art déco i funkcjonalnością stylu Bauhaus, czyli - wolnostojąca wanna premium wykonana z quarylu. Nową kolekcję cechuje prosta forma, zestawiona z dyscypliną przestrzenną i perfekcją wykonania. Czytaj dalej

 

Theano - pochwała symetrii

Wolnostojąca wanna Theano uwodzi dizajnem. Geometryczny kształt, wyważone proporcje i zaokrąglone brzegi, tak charakterystyczne dla Art déco, harmonizują z surowością i funkcjonalnością stylu Bauhaus. Całości projektu dopełnia żywa kolorystyka obudowy oraz szlachetny fasetowy szlif brzegu wanny. W połączeniu z jej ergonomicznie wyprofilowanym wnętrzem, zapewnia wygodną i przyjemną kąpiel. A za wszystko odpowiada znany niemiecki projektant - Christian Haas.

wolnostojąca wanna o wysublimowanym geometrycznym kształcie

 

Czytaj również: Kiedy wanna, a kiedy prysznic będzie lepszym wyborem?

 

Dzięki niemu kolekcja jest propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących niebanalnych form i rozwiązań w łazience. Theano szczególnie zjawiskowo prezentuje się w pokoju kąpielowym, wnosząc do niego elegancję i prostotę w myśl zasady ,,mniej znaczy więcej’’. Jej dodatkową ozdobą będzie bateria w wersji wolnostojącej, która podkreśli  styl całej aranżacji.


Funkcjonalność i nowoczesność 

Imponujący i wyjątkowo gładki monolit o zaokrąglonych brzegach, precyzyjnych krawędziach oraz cienkich ściankach bocznych, czyli wolnostojąca wanna Theano. Połączenie tych cech w jednym produkcie okazało się możliwe dzięki Quarylowi – materiałowi opatentowanemu przez Villeroy & Boch. Kompozycja naturalnego kwarcu oraz wysokowartościowego akrylu sprawiła, że wanna stała się niezwykle odporna na uderzenia i zarysowania. Ponadto tworzywo umożliwia jej łatwe czyszczenie zapewniając dźwiękochłonność oraz doskonałą izolację cieplną – dlatego kąpiel może trwać przez długi czas.

 

wolnostojąca wanna o wysublimowanym geometrycznym kształcie

 

Kontrast w kolorze

Theano Villeroy & Boch jest dostępna w dwóch rozmiarach 1750 x 800 mm oraz 1750 x 800 mm, a jej obudowa w opcji Colour on demand (kolor na życzenie), która zapewnia praktycznie nieograniczoną paletę barw RAL. Wnętrze wanny utrzymano zaś w kolorze śnieżnobiałej i błyszczącej bieli. Dodatkowo dostępna jest opcja premium ViFlow+ – elektroniczne sterowanie kontrolujące poziom wody i zapobiegające przepełnieniu się wanny.

 

Czytaj również: Wygodna i relaksacyjna kąpiel w wannie

 

wolnostojąca wanna o wysublimowanym geometrycznym kształcie

Źródło: Konkret PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19146 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >