Wyjątkowy zakrzywiony telewizor

Wyjątkowy zakrzywiony telewizor

Jedna z firm ogłosiła, że na targach CES 2014 zaprezentuje 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD, pierwszy tak duży i tak mocno zakrzywiony telewizor na świecie.

 

Na targach IFA 2013 firma Samsung zademonstrowała swoje osiągnięcia technologiczne, pokazując pierwszy na świecie telewizor Ultra HD. Teraz zamierza udowodnić, że nie ma sobie równych na rynku technologii telewizyjnych, demonstrując 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD na targach CES 2014. 

 

Czytaj również: Nowoczesna prostownica do włosów

 

105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD wykorzystuje nowy, opracowany przez firmę Samsung algorytm jakości obrazu, który zapewnia zoptymalizowane kolory i lepsze wrażenie głębi. Unowocześnienie wklęsłego ekranu, dodatkowe podzespoły telewizora oraz lepsza technologia jakości obrazu pozwalają lepiej niż kiedykolwiek przeżywać oglądane programy. 

 

105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD Samsung posiada najsilniej zakrzywiony ekran na świecie - zajmując pozycję z boku można cieszyć się jednoczesnym oglądaniem pełnowymiarowych obrazów o żywych kolorach a obraz telewizyjny, najlepszy wśród aktualnie dostępnych urządzeń, jest niezależny od kąta pod jakim jest oglądany. Dodatkowo telewizor wykorzystuje ‘Quadmatic Picture Engine’, system zapewniający jakość odpowiadającą Ultra HD niezależnie od sygnału źródłowego. 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD firmy Samsung ma ekran o rozdzielczości 11 milionów pikseli (5120x2160) i formacie obrazu 21:9. 

 

 

Firma Samsung jest liderem rynku wklęsłych telewizorów Ultra HD od czasu przedstawienia pierwszego na świecie 65-calowego wklęsłego telewizora na targach IFA 2013."Cieszymy się, że będziemy teraz także jako pierwsi będziemy mogli zaprezentować  105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD, który stanowi kulminację naszych innowacji technologicznych, w krótkim czasie po tym, jak na targach IFA 2013 pokazaliśmy światu pierwszy tego typu telewizor  powiedział HS Kim, wiceprezes działu wyświetlaczy elektronicznych w Samsung Electronics. "Odwiedzający targi CES 2014 będą mieli okazję obejrzeć wklęsły telewizor naprawdę doskonale dostosowany do oczekiwań konsumentów." 

 

Czytaj również: Przydatne programy w pralkach automatycznych

 

105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD firmy Samsung będzie można obejrzeć na targach Consumer Electronics Show 2014, które odbędą się w Las Vegas od 7 do 10 stycznia.

Źródło: havasww / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >