Wykwalifikowani dekarze

Wykwalifikowani dekarze

Dzięki Programowi Certyfikacji zyskują wszyscy: dekarze, którzy podnoszą i potwierdzają kwalifikacje, producent, który zyskuje pewność, że jego produkty będą dobrze wykorzystane, oraz przede wszystkim inwestor, który otrzymuje gwarancję, że jego dach jest w dobrych rękach. Czytaj dalej

 

100 dekarzy z Certyfikatem Braas! Już 100 dekarzy z całej Polski może się pochwalić posiadaniem Certyfikatu Braas. To duży sukces nie tylko dla marki Braas, ale również dla rynku budowlanego, na którym jest coraz więcej wykwalifikowanych fachowców. 


Program Certyfikacji Dekarzy wprowadzony w ubiegłym roku na polski rynek przez markę Braas, jest odpowiedzią producenta na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu. Już teraz można powiedzieć, że okazał się dużym sukcesem - w ciągu kilku miesięcy Certyfikowano zgodnie z planem 100 dekarzy, a chętnych fachowców jest coraz więcej. Każde wyzwanie, które sprzyja podnoszeniu kwalifikacji warto podjąć. Bardzo się cieszę, że producenci dbają nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale również o sposób, w jaki będą te produkty wykorzystane.

 

 

Czytaj również: Nowa Kamienica w Krakowie

 

Dekarz, ubiegający się o Certyfikat Braas musi spełnić kilka warunków ustalonych przez markę Braas, dzięki którym Certyfikat jest wiarygodnym wyznacznikiem jakości dla Inwestora. Przede wszystkim musi ukończyć minimum dwa szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę Monier Braas. Obowiązkowym jest zaliczenie szkolenia „Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonania trudnych detali dachu”. Drugie szkolenie jest wybierane przez dekarza spośród bogatej oferty, w której znajdują się m.in. szkolenia: „Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas”, „System solarny Braas – dobór i montaż części dachowej instalacji” czy szkolenia specjalistyczne – jak wole oko, czy specyfika układania dachówek płaskich oraz karpiówki Opal na wieżach, stożkach i krzywiznach.  Po odbyciu dwóch szkoleń, umiejętności dekarza zostają dodatkowo zweryfikowane przez doradcę technicznego firmy Monier Braas podczas wizyty na budowie.

 

Po spełnieniu tych warunków dekarz otrzymuje Certyfikat oraz Kartę Certyfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu. Dokument ma ważność dwa lata – z możliwością przedłużenia na kolejne trzy po ukończeniu kolejnego szkolenia technicznego z zintegrowanego systemu dachowego Braas. Dekarz biorący udział w Programie zobowiązuje się wykonywać pokrycia dachowe zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi oraz obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami, a dzięki zdobytemu Certyfikatowi może liczyć na szczególne wsparcie firmy Monier Braas m.in. na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych.W czasach, kiedy inwestorzy bardzo skrupulatnie wybierają fachowców, każdy Certyfikat poświadczający umiejętności jest na wagę złota. Nic tak silnie nie działa na potencjalnych klientów jak rekomendacje - zarówno dotychczasowych, zadowolonych inwestorów jak i producenta.

 

 

Czytaj również: Nowe mieszkania na rynku

 

Myślę, że warto przejść cały proces certyfikacji, aby w przyszłości Certyfikat procentował nowymi zleceniami – mówi SUPERDEKARZ Jerzy Orłowski z firmy Orzeł z Pyrzyc. Karta przetargowa w walce o Inwestora!Zdobycie przez dekarza Certyfikatu jest potwierdzeniem umiejętności, które zostały zweryfikowane przez doradców technicznych Braas. Dzięki temu, Certyfikat może być silnym argumentem w walce o pozyskanie klienta. Dodatkowym wsparciem jest promocja certyfikowanych dekarzy na portalu www.superdekarz.pl, oraz na stronie www.braas.pl.

2014-05-19
Źródło: SuperDekarz / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17201 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >