Wytrzymała i wodoszczelna taśma

Wytrzymała i wodoszczelna taśma

Jedna z marek, należąca do międzynarodowego koncernu, prezentuje niezwykle wytrzymałą, wodoszczelną taśmę, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Taśma jest łatwa w użyciu i odporna na wysoce skrajne temperatury (od -10°C do +70°C), idealnie nadaje się do mocowania, naprawiania, uszczelniania, pakowania, wieszania, zabezpieczania, a nawet oprawiania. Czytaj dalej

 

Taśma Pattex Power Tape, dzięki wzmocnieniu włóknami i zastosowaniu trzech warstw jest niezwykle wytrzymała. Posiada doskonałą przyczepność do większości powierzchni, w tym również tych lekko wilgotnych. Bez problemu poradzi sobie z wszelkimi pracami naprawczymi, jak choćby uszczelnienie cieknącej rury, gdzie po oczyszczeniu i odtłuszczeniu nieszczelnego miejsca, należy owinąć je 2-3 razy taśmą. Zastosowanie produktu nie wymaga użycia nożyczek, gdyż taśmę z łatwością oderwiemy ręcznie.

 

Czytaj również: Drewniany powrót do natury

 

 

Pattex Power Tape jest odporna na skrajne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, przez co doskonale nadaje się do prac na świeżym powietrzu, np. w ogrodzie. Jego szerokość wynosi 48 mm, natomiast dostępne długości to 10, 25 i 50 metrów. Warto pamiętać, aby taśmę stosować przy temperaturze powietrza i podłoża od 10°C do 40°C, przy odporności termicznej wynoszącej od -10°C do +70°C. Same powierzchnie należy oczyścić przed użyciem taśmy, dzięki czemu wzrosną jej parametry wytrzymałościowe.

 

Czytaj również: Bezpieczeństwo i higiena pracy z nowoczesnymi hełmami ochronnymi

 

 

Taśma dostępna jest w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i pomarańczowym.

Źródło: Core PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19271 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >