Zakończenie sezonu konferencji Euronit dla architektury i budownictwa - nowoczesna fasada wentylowana

Zakończenie sezonu konferencji Euronit dla architektury i budownictwa - nowoczesna fasada wentylowana

W listopadzie zakończył się II cykl specjalistycznych konferencji dla architektów: Euronit dla Architektury i Budownictwa – Nowoczesna Fasada Wentylowana.

Konferencje zorganizowane zostały przez Virtus Studio, natomiast partnerem strategicznym przedsięwzięcia była, jak co roku, firma Euronit.

 

W minionym sezonie odbyło się 5 konferencji: począwszy od Elbląga, poprzez Białystok, Kielce, Słupsk, kończąc spotkaniem w Łodzi.Podczas słynnych już spotkań biznesowych mieliśmy przyjemność gościć ponad 150 architektów.

 

 

Tematyka prowadzonych konferencji dotykała pojęcia fasady wentylowanej, jako całego systemu – warstwy zewnętrznej z materiałem izolacyjnym, jak i podkonstrukcją aluminiową. Poruszane były także problemy architektów dotyczących uzasadnienia projektowanych rozwiązań oraz obrony własności intelektualnej.Maciej Domański, dyr. handlowy firmy Euronit podkreśla, że sukcesem były prowadzone rozmowy i dyskusje, dzięki którym udało się znaleźć rozwiązanie tego problemu. Sposobem tym jest Aprobata Techniczna na system Euronit.Miniony rok pokazuje, że wyżej wspomniana tematyka wciąż budzi ogromne zainteresowanie wśród architektów, a ekologiczne aspekty wymienionych technologii na pewno będą kontynuowane w nadchodzącym roku.

 

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kontynuację poruszanych tematów wiosną 2013 roku.

2012-12-13
Źródło: Virtus Studio / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Tłumaczenie tekstu techicznego Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Szukam biura, która oferuje tłumaczenie tekstu technicznego z j. polskiego na j. angielski. Jakie polecacie?
  • fotowoltaika Liczba postów: 34 Grupa: Trudne tema... Hej, ja polecam Wam firmę AS Energy - to jest hurtownia fotowoltaiczna znajdziecie u niej panele fotowoltaiczne i produkty uzupełniające do nich np. konstrukcje...
  • Tłumaczenie Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która realizuje tłumaczenie angielski Poznań. Jaką polecacie?
  • Kolonie dla dzieci Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Swego czasu mój syn jeździł na kolonie, ale teraz zamarzyło mu się wyjechać na obóz piłkarski i nawet znalazłem taką ofertę https://soccerskills.pl/pl/ . Od jak...
  • Części zamienne, czy oryginalne? Liczba postów: 80 Grupa: Trudne tema... Interesuję się trochę sprawami gospodarczymi. Z moich prywatnych obserwacji wynika, że przyczyną tego stanu rzeczy jest większa ilość gotówki na rynku. Ot choci...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17351 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >