Zakończył się II etap inwestycji mieszkaniowej Park Ostrobramska

Zakończył się II etap inwestycji mieszkaniowej Park Ostrobramska

Park Ostrobramska to obecnie prawie 500 mieszkań o powierzchni od 23 do 125 mkw. W fazie A zostało oddanych do użytku 298 lokali, a w fazie B – 198. W przygotowaniu jest również 3 etap inwestycji (faza C). Cały kompleks będzie liczył łącznie 1600 mieszkań i 489 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Czytaj dalej

 

Firma Skanska Residential Development Poland zakończyła budowę II etapu Parku Ostrobramska, nowoczesnego osiedla w skandynawskim stylu na warszawskiej Pradze-Południe. Łącznie do użytku zostało oddanych 198 mieszkań.


Od 1 października 2014 r. część lokali w Parku Ostrobramska jest objęta rządowym programem „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu można otrzymać wsparcie finansowe na zakup własnego M2 lub M3 w wysokim standardzie. Dodatkowo, do końca roku można kupić wybrane mieszkania taniej.


 
„W ramach jubileuszowej promocji obniżyliśmy ceny wybranych lokali nawet o 100 tys. zł. Teraz ostatnie mieszkania w I etapie inwestycji można kupić poniżej 5900 zł za mkw.”, mówi Jakub Zagórski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Skanska Residential Development Poland.


 
Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta – w pobliżu jest poprowadzonych kilkanaście linii autobusowych i tras rowerowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także galeria handlowa, siłownia, placówki medyczne, liczne szkoły i przedszkola.


 
Skanska stawia sobie za cel budowę otwartych na naturę, miasto i człowieka, zrównoważonych osiedli mieszkaniowych, wpisujących się w tkankę miejską dobrze zaprojektowaną przestrzenią. Przykłada też dużą uwagę do zieloności swoich inwestycji i komfortu życia mieszkańców. W Parku Ostrobramska wykorzystano energooszczędne rozwiązania takie jak sensory ruchu na klatkach schodowych uruchamiające i wyłączające oświetlenie typu LED, centralne włączniki światła w wybranych lokalach, antyalergiczne farby, kleje i emulsje w oferowanym programie wykończeniowym - posiadające specjalne eko certyfikaty, a także ładowarki dla samochodów elektrycznych na parkingach. Ponadto proces inwestycyjny został tak zaplanowany, by minimalizować produkcję CO2 i dobrze zagospodarować odpady budowlane.
 
 

Czytaj również: Dynamiczny rozwój Gdańa

 

 

 

Czytaj również: Silny rozwój branży budowlanej


 
Skanska Residential Development Poland


 
Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. jest deweloperem realizującym wysokiej jakości projekty mieszkaniowe w Polsce. Firma czerpie ze 125-letniej historii działalności Grupy Skanska na świecie i ponad 100-letniego doświadczenia w budowie domów i osiedli w takich krajach jak Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Rocznie Skanska oddaje w ręce międzynarodowych klientów ponad 3500 mieszkań.


 
Charakterystyczną cechą wszystkich projektów mieszkaniowych Skanska jest dbałość nie tylko o daną inwestycję, ale także o jej otoczenie. W ten sposób powstają innowacyjne, zielone osiedla przyjazne dla ich mieszkańców, doskonale wpisujące się w tkankę miejską i pozostające w harmonii z szeroko rozumianym otoczeniem. Wszystko po to, aby otworzyć człowieka na miasto, a miasto na człowieka. Ponadto Skanska Residential Development Poland stawia w swoich projektach na skandynawską jakość i prostotę, połączoną z ponadczasową elegancją.


 
Obecnie realizowaną przez spółkę inwestycją jest osiedle Park Ostrobramska w Warszawie oferujące aktualnie w sumie 496 mieszkań. Atutem projektu jest doskonałe skomunikowanie z centrum miasta, funkcjonalny układ wnętrz oraz przyjazna przestrzeń wspólna. W oparciu o te same wyróżniki spółka przygotowuje kolejne inwestycje.


Więcej informacji na stronie: http://mieszkaj.skanska.pl
 
 

Źródło: linkleaders / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >