Złote medale na targach Gardenia 2018

Złote medale na targach Gardenia 2018

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2018, zakończone 24 lutego 2018r., przyniosły Aries Power Equipment, Generalnemu Dystrybutorowi maszyn i urządzeń Honda w Polsce aż trzy wyróżnienia: Złoty Medal dla nowoczesnej kosiarki IZY -HRG466 SKEP, nagrodę Acanthus Aureus za najlepsze stoisko targowe oraz nagrodę z okazji jubileuszu 25-lecia reprezentowania koncernu Honda w Polsce. Czytaj dalej


Złoty Medal MTP dla kosiarki Honda HRG466 SKEP służącej do koszenia, mulczowania oraz zbierania i mielenia liści jest już szóstym w „Złotej Kolekcji” będącej w posiadaniu Aries Power Equipment - Generalnego Dystrybutora maszyn i urządzeń Honda na polskim rynku.

 

złote medale na targach Gardenia 2018

Kosiarka Honda HRG466 SKEP o szerokości roboczej 46 cm jest lekką, zwrotną i uniwersalną maszyną przeznaczoną do koszenia powierzchni do 1 000 m2. Jest ceniona przez użytkowników za niezawodność, komfort obsługi, wydajność i wielozadaniowość. Sprawdza się w przydomowych ogrodach, na działkach, a także na terenach zieleni miejskiej. Kosi i mulczuje trawę w sezonie wiosenno-letnim, a jesienią sprawnie zbiera i mieli liście, które w rozdrobnionej formie są łatwiejsze w dalszej utylizacji. Precyzyjne koszenie, dostosowane do warunków pogodowych oraz kondycji trawy, umożliwia 6-stopniowa osiowa regulacja wysokości koszenia w zakresie 20 - 75 mm oraz innowacyjny system podwójnych noży MicroCut® zapewniający precyzyjne koszenie i rozdrobnienie roślin (o 30% lepsze wypełnienie kosza niż w przypadku maszyn z jednym nożem). Zmiana opcji pracy z koszenia na mielenie jest realizowana jednym ruchem dźwigni, która zamyka kanał wlotowy do kosza i wraz z systemem Versamow® zapewnia zmielenie pokosu. Wysoką wydajność oraz niezawodność przez wiele lat użytkowania zapewnia cichy i paliwo-oszczędny silnik z układem automatycznego ssania o mocy 4,4 kM, którego konstrukcja zapewnia spełnienie najbardziej restrykcyjnych norm emisji spalin. Natychmiastowy rozruch maszyny umożliwia system EASY START, bezpieczeństwo pracy i obsługi dodatkowo zwiększa blokada HONDA BLADE-BRAKE® zatrzymująca noże już po ½ obrotu.


złote medale na targach Gardenia 2018

Wręczenie nagrody za najlepsze stoisko  Acanthus Aureus. W środku od prawej: Akira Ikeda – Prezes i G. Walewicz – Dyrektor Handlowy Aries Power Equipment

 

Czytaj również: Zgłoszenia do konkursu Polskie Perły 2018


Złoty Medal dla Honda HRG466 SKEP wręczony podczas uroczystej Gali Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2018 odebrał Grzegorz Walewicz – Dyrektor Handlowy Aries Power Equipment oraz Gary Castle – Dyrektor Sieci Sprzedaży Honda Motor Europe.


złote medale na targach Gardenia 2018  

„Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Gardenia to prestiżowe wyróżnienie, liczące się w branży ogrodniczej, potwierdzające innowacyjność i przede wszystkim jakość kosiarki Honda HRG466 SKEP. Kosiarka reprezentuje nowoczesne podejście Honda do pielęgnacji zieleni i spełnia potrzeby zarówno użytkowników jak i roślin. Jest także przyjazna dla otoczenia rozumianego jako środowisko naturalne i sąsiedztwo. Reprezentuje też współczesny trend w branży ogrodniczej - wygodną i korzystną dla właścicieli wielofunkcyjność. Cieszę się, że Jury doceniło walory tej kosiarki i wszyscy jesteśmy dumni z branżowego wyróżnienia, które pokrywa się z opinią naszych klientów. Kosiarka HRG466 SKEP, którą wprowadziliśmy na polski rynek w ubiegłym roku, cieszy się uznaniem miłośników ogrodów, między innymi za niezawodność, łatwą obsługę i wielozadaniowość.” - powiedział Grzegorz Walewicz, Dyrektor Handlowy Aries Power Equipment.


złote medale na targach Gardenia 2018

 

Czytaj również: Diamenty Infrastruktury i Budownictwa rozdane po raz czwarty

 

Kosiarka Honda HRG466 SKEP wzbogaciła kolekcję Złotych Medali MTP dla maszyn i urządzeń Honda. W poprzednich latach wyróżnienie to przyznano inteligentnemu robotowi koszącemu Honda Miimo, wielofunkcyjnemu urządzeniu Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, kosiarkom Honda HRX476 VKE i HRX537 VKE i zestawowi urządzeń akumulatorowych Honda.

 

Tego samego dnia, Akira Ikeda – Prezes oraz Grzegorz Walewicz – Dyrektor Handlowy Aries Power Equipment odebrali także nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich „Acanthus Aureus” za kreatywne i designerskie stoisko odzwierciedlające strategię marketingową firmy oraz nagrodę z okazji jubileuszu 25-lecia współpracy Aries Power Equipment z koncernem Honda.

 

złote medale na targach Gardenia 2018


„W tym roku obchodzimy ważny dla nas jubileusz – 25 lat współpracy z koncernem Honda i reprezentowanie w Polsce jednej z najbardziej znanych na świecie marek. To właśnie atrybuty maszyn i urządzeń Honda, jak najwyższa jakość i trwałość oznaczające wieloletnie użytkowanie i niezawodność, innowacyjne rozwiązania wpływające na rentowność eksploatacji, łatwość obsługi i poszanowanie środowiska, zadecydowały o budowaniu i rozwoju oferty Aries Power Equipment. Z dumą mogę powiedzieć, że dzięki tej długoletniej współpracy nasza firma uczestniczy w dynamicznym rozwoju polskiej branży ogrodniczej. 25 lat obecności na polskim rynku maszyn Honda do pielęgnacji zieleni przynosi wymierne korzyści właścicielom ogrodów i profesjonalistom z tej branży.” - powiedział Paweł Porucznik, Dyrektor Generalny Aries Power Equipment.

2018-02-26
Źródło: COMUNICAT4U / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ile kosztuje nowe mieszkanie? Liczba postów: 44 Grupa: Aktualności To wszystko zależy tak naprawdę do tego jakie mieszkanie... Mój znajomy ostatnio zakupił sobie luksusowy apartament w Warszawie i bardzo sobie chwali takie rozw...
  • Sensowny kantor internetowy Liczba postów: 262 Grupa: Trudne tema... Kantor Plus, ale stacjonarnie, zakładając, że macie gdzieś w okolicy albo bywacie przejazdem. Dlaczego akurat oni? Dlatego, że mają spread poniżej grosza, a zda...
  • Komu zlecić budowę hali magazynowej? Liczba postów: 1262 Grupa: Trudne tema... Myślę, że należy zlecić to specjalistom :p Tak wiem, nie odkryłam Ameryki, ale czasami powierzamy odpowiedzialne rzeczy niezbyt wykwalifikowanym ekipom.
  • Wybór samochodu Liczba postów: 301 Grupa: Trudne tema... Jaka kasa przeznaczona na zakup?
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 404 Grupa: Trudne tema... Szczerze, to warto po prostu zobaczyć coś w Twojej okolicy, żeby ograniczyć koszta transportu i wtedy w grę wchodzi odbiór osobisty. Nie warto iść na skróty, bo...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18318 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >