Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

Dla wielu z nas początek roku wiążę się z podsumowaniami oraz kreśleniem planów na przyszłość. Nie wszyscy jednak to lubią i często zrażeni niepowodzeniami w realizacji noworocznych postanowień, odrzucają jakiekolwiek zmiany. Ponieważ Blue Monday już za nami, czas spojrzeć w przyszłość z nutą optymizmu. Specjaliści radzą, by skupić się na rzeczach, na które mamy wpływ. Akurat na wystrój mieszkania mamy i to duży!

 

 Zaaranżowanie przestrzeni na nowo i zrobienie miejsca na dobrą energię zacznijmy z ponadczasowym designem produktów marki BoConcept.

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu


Przebywanie w miejscu ładnym, które nam się podoba, i w którym czujemy się dobrze, wzbudza w nas pozytywne emocje, a te przekładają się na optymistyczny nastrój. Stąd już krok do poczucia szczęścia. Może niech postanowieniem noworocznym będzie zatem stworzenie przestrzeni naszych marzeń? Uporządkowanie, pozbycie się zbędnych przedmiotów, pozostawienie miejsca na swobodny przepływ dobrej energii… Czasem potrzebny jest gruntowny remont, ale najczęściej wystarczy delikatna wymiana mebli, zmiana dodatków, zrobienie miejsca na kwiaty, by poczuć się spełnionym i zadowolonym we własnym domu.

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

Mniej znaczy więcej

Tę znaną maksymę można odnieść do każdej dziedziny życia, a do aranżacji wnętrz szczególnie. Dotyczy to zarówno ilości mebli i dodatków, jak i posiadanych rzeczy. Minimalizm to ostatnio coraz bardziej modne podejście do organizowania przestrzeni wokół siebie oraz sposób na „odgracenie” własnych czterech ścian od zbędnych rzeczy i negatywnej energii. W Internecie, książkach oraz prasie można znaleźć wiele cennych wskazówek jak to zrobić, wystarczy tylko zebrać siły i ruszyć do dzieła! Warto pamiętać, aby sentymenty zostawić za drzwiami, by nie kusiło nas zostawianie niemodnego sweterka kupionego za pierwszą pensję czy krzesła z czasów studenckich, przykrywanego do tej pory kocem, bo nie wpisuje się w styl naszego wnętrza.  Gdy się z tym uporamy, łatwiej będzie utrzymać porządek i uczynić z naszego domu, przyjemną przestrzeń do życia.

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu


Strefa wyciszenia

Kolejnym krokiem niech będzie zaaranżowanie miejsca wypoczynku. Miękkie poduszki na sofie, stylowy stolik kawowy, świece zapachowe to wszystko tworzy klimat przytulności i relaksu. Do naszej strefy wypoczynku warto zainwestować w nowe meble, w zamian tych które już przestały się nam podobać i nie odpowiadają naszemu stylowi. Styczeń to dobry czas na zakupy, sklepy organizują wyprzedaże i można upolować prawdziwe wnętrzarskie perełki. Duńska marka BoConcept jak co roku zorganizowała dla swoich klientów Sale Ekstraordinaer, która jest świetną okazją na zakup wysokiej jakości produktów o ponadczasowym designie w atrakcyjnej cenie. 

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

 

Czytaj również: Jak połączyć stolik kawowy z sofą, aby współgrały stylistycznie?


Wśród promocyjnych modeli znalazła się sofa Lille. Jej minimalistyczna i delikatna forma z powodzeniem odnajdzie się w niewielkich przestrzeniach, a możliwość personalizacji pod kątem koloru, tapicerki, podłokietników i rodzaju nóg, sprawi, że dopasuje się do stylu każdego wnętrza. W każdej przestrzeni sofa Lille będzie prezentować się wyjątkowo. 

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu


Wielbiciele minimalizmu i prostych linii z pewnością ucieszą się z atrakcyjnej ceny sofy i fotela Modena. Organiczny kształt i oszczędna forma łączą się, tworząc nowoczesną ekspresję, zachęcając do tego, aby się w nich rozsiąść i przekonać o ich nadzwyczajnej wygodzie. Meble te idealnie wypełnią nowoczesną przestrzeń, jak i odnajdą się w loftowym, klimatycznym wnętrzu.
Nawiązującą do designu lat 60. i 70. sofę Carlton również można teraz nabyć w okazyjnej cenie. Miękkie siedziska pomieszczą całą rodzinę, a jej stylowy wygląd stanie się ozdobą salonu zaaranżowanego nie tylko w stylu retro. Możliwość doboru wielkości i konfiguracji sprawia, że Carlton wpasuje się w mniejsze jak i większe przestrzenie.

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

 

Czytaj również: Funkcjonalne i dekoracyjne konsole w Twoim domu


Nowa aranżacja wnętrza ma ten plus, że jej efekt widać od razu i można się nim cieszyć przez kolejne miesiące, a może nawet i lata. Taka pozytywna zmiana jest motywująca dla realizacji kolejnych postanowień, czy też założeń, wszak nie ma zmiany bez zmiany…

 

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

Zmiana aranżacji wnętrza w noworocznym postanowieniu

Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17580 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >