Absurdy prawa: najemca może zameldować się na stałe w mieszkaniu bez zgody właściciela.

« Powrót do artykułu: Absurdy prawa: najemca może zameldować... | « Powrót do grupy: Prawo

24 grudnia 2020, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy artykuł. Ja niestety również miałem podobną sytuację. Nieuczciwy lokator przestał płacić za wynajem i odmówił wyprowadzki. Po kilku miesiącach bezskutecznej walki nawiązałem współpracę z firmą www.biurocbbp.pl. W moim imieniu zajęli się negocjacjami eksmisyjnymi nieuczciwego lokatora. Swoje usługi wykonali szybko, skutecznie i legalnie. Byłem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2021, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem o takich historiach i przejściach z lokatorami. Dobrze że prawo jest po naszej stronie, ale eksmisja i całe dochodzenia swoich praw nie należą do najmilszych w tej sytuacji.

------------
https://adwokat-prawnik.eu/

Ten post był edytowany przez Kazikdobry dnia: 22 marca 2023, 16:20
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2022, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to absurdalnie, ponieważ samo zameldowanie nie daje prawa do zamieszkania w lokalu. Obowiązek meldunkowy istnieje z powodu tego, że państwo nie wie jak w inny sposób policzyć stałych mieszkańców miasta. Mówiąc inaczej, znaczenie zameldowania jest statystyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2023, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście jeżeli lokator odmówi przeprowadzki to jest problem, chyba, że wcześniej podpisze się umowę najmu okazjonalnego, tu jest ciekawy artykuł o tym blog nieruchomości warto poczytać zanim się wynajmie

Ten post był edytowany przez piotrMs dnia: 27 grudnia 2023, 01:38
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >