Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne źródło prądu

« Powrót do artykułu: Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 marca 2017, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Agregat prądotwórczy jest najłatwiejszym, uniwersalnym sposobem zapewnienia niezależnego i oczywiście bezpiecznego źródła prądu i dlatego ja mam Kruzera.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2017, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam agregat Kruzera i jestem zadowolony, przydaje się często, poza budową też!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja potrzebowałem mniejszy, do zabezpieczenia maszyn na budowie. W takiej sytuacji spokojnie wystarczy agregat o mocy 3-5 kW (na przykład Kruzer), na większe potrzeby trzeba szukać mocniejszych

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie by ten Kruzer interesował, nie potrzebuje mocniejszego a tym bardziej że ten jest także w dobrej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2017, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Kruzer? i jak się sprawuje ten agregat? wprawdzie ma dobre opinie, ale nie wiem jak się do tego odnieść i czy wierzyć do końca?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2017, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na moje potrzeby jest niezawodny. Używam go na działce, czasem pożyczam sąsiadowi do podłączenia piły. Dbam o sprzęt, ale i tak jestem pod wrażeniem, że zawsze zaskakuje za pierwszym razem. Nie jest też duży i ma kółka, więc myślę, że jak się zdecydujesz to nie będziesz żałował

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

@Filipp - a jaką moc ma ten Twój model?
jakie urządzenia do niego podłączasz?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2017, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam ten model Kruzer TH 3900 i też na działce, głównie czajnik i jakieś małe oświetlenie wieczorem, ale docelowo ma ogarnąć większe sprawy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest na pewno kontakt z http://www.bthfast.pl/ oni oferują różne, bardzo nowoczesne agregaty, które po prostu mają zastosowanie zarówno w budownictwie przemysłowym, jak i mieszkaniowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jest za głośny gdy chciałoby się porozmawiać? bo o ile mi to nie przeszkadza w ciągu pracy, to raczej wolałbym już wieczory spędzać w ciszy :)
wydaje mi się, że agregaty, nawet kruzer, są jednak trochę głośniejsze niż silnik samochodu, prawda? nie przeszkadza mi to, ale spać przy nim chyba się nie da?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >