Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne źródło prądu

« Powrót do artykułu: Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

31 lipca 2018, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik buchu napisał: cena to nie wszystko, ale bebechy! kruzer jest ok, dobry
wybór sam mam z tej firmy i dziala bez zarzutów


racja, kruzer ma dobrej jakości sprzęt, prądnica, silnik itp są bardo dobrej jakości, a to ważne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2018, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie już ok dwóch lat Kruzer i obyło się bez awarii, używam zgodnie z przeznaczeniem, więc i zdaje egzamin.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2018, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

a do czego go najczęściej używasz?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2018, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

taki sprzęt na pewno przydaje się w trakcie awarii prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2018, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

wszędzie tam gdzie potrzebujesz prądu, a nie masz dostępu sieci lub wystarczającej długości kabla :) jak będziesz się decydował na jakiś model to dobrze zwrócić uwagę czy ma kółka - dużo ułatwiają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2019, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Agregaty prądotwórcze w dobrych cenach możecie znaleźć w ofercie firmy www.techsul.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju urządzeń i narzędzi, które są niezbędne w Warsztatach samochodowych i domowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kruzer ma sprzęt bardzo dobrej jakości. Mam ich agregat już kilka lat i jestem zadowolony. Mocny, bezawaryjny i solidny.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko sprowadza się do kwestii naszych potrzeb oraz budżetu jaki posiadamy na zakup agregatu, teraz w sklepach internetowych można spotkać naprawdę szereg fajnych i ciekawych promocji, również na te mocniejsze agregaty, warto poszukać.


Sklep.NeronPila.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2019, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście zgadzam się, warto tez wiedzieć przede wszystkim do czego ma służyć, jakie ma mieć przeznaczenie ten sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2019, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem dla siebie niedawno kruzera. Dom grzeję prądem, więc w razie awarii potrzebowałem zabezpieczenia, i dodatkowo żeby uciągnął jeszcze resztę sprzętów. Agregat miałem okazję już wypróbować, świetnie daję radę, jest mocny i wydajny. W obsłudze dobrze mi doradzili.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kolana i trójniki z otuliny do izolacji trudno dos... Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Kolana i trójniki to niezbędny element każdej budowy. Warto jednak dokładnie znać różne rodzaje i zastosowania takich elementów. Z taką wiedzą będziecie mieć pe...
  • Elewacja domu Liczba postów: 135 Grupa: Budowa i re... Oferta elewacji na https://joniec.pl/produkty/elewacje zdaje się być szeroka i może oferować rozwiązania odpowiadające różnym gustom i potrzebom. Zastanawiając...
  • Co to jest rekuperacja? Liczba postów: 45 Grupa: Budowa i re... Rekuperacja to świetne rozwiązanie. A mimo to wciąż widzę, że ludzie często nawet nie zastanawiając się za bardzo - wybierają, że wolą system grawitacyjny. Szko...
  • Moskitiery chroniące dom przed owadami Liczba postów: 17 Grupa: Budowa i re... Jak myślicie, czy moskitiery mają wpływ na przepływ powietrza w pomieszczeniach?
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 361 Grupa: Budowa i re... Lakiernia proszkowa Warszawa. Szukam firmy z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi dobrze doradzić. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Mera Metal....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >