Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne źródło prądu

« Powrót do artykułu: Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

2 listopada 2017, 07:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Kruzer ma dobre te agregaty, sam mam już dłuższy czas i działa bezawaryjnie, zastanawiałem się czy nie dołożyć i nie kupić innej firmy, ale parametry podobne itd. więc w sumie dobrze wyszło i teraz spokojnie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

także jestem tego zdania, lepiej dołożyć jak Ty zrobiłeś do Kruzera i miec pewność ze będzie słuzył przez lata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Patrryk napisał: Kruzer ma dobre te agregaty, sam mam już dłuższy czas i
działa bezawaryjnie, zastanawiałem się czy nie dołożyć
i nie kupić innej firmy, ale parametry podobne itd. więc w
sumie dobrze wyszło i teraz spokojnie polecam

Który model Kruzera Patryku Ty masz?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mariuszz napisał: Agregat prądotwórczy jest najłatwiejszym, uniwersalnym
sposobem zapewnienia niezależnego i oczywiście
bezpiecznego źródła prądu i dlatego ja mam Kruzera.


Mariusz który masz model? Jak często go uzywasz?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: michał8889 napisał: Sam mam ten model Kruzer TH 3900 i też na działce,
głównie czajnik i jakieś małe oświetlenie wieczorem,
ale docelowo ma ogarnąć większe sprawy


gdzie kupowałeś ten model?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2017, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zerknać na bardzo ciekawy artykuł o agregatach prądotwórczych https://narzedziadladomu.pl/jaki-agregat-prad otworczy-kupic-ranking/ - sam szukałem i mi bardzo pomógł :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam ten KRUZER THT 6500 jest ok, kosztował ok 3 tys ale polecam bo jakościowo spoko, a na plus że pracuje dość cicho jak na taki agregat

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kruzera polecam jak najbardziej, sprzęt dobrej jakości, u mnie bezproblemowo działa i nie żałuję że właśnie na tą markę się zdecydowałem, choć n=mnie namawiano na sporo droższe

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakup agregatu jest czasami zbędny, również zdarzają się sytuacje, gdy agregat jest nam potrzebny tylko do jednorarozowego użytku. Mnie często spotykają sytuacje tego typu, dlatego zawsze wolę go wypożyczyć. Umożliwiają mi to http://mobilserwis.com.pl/ , oferowany przez nich sprzęt to igła, zawsze sprawny i pomocny.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

cena to nie wszystko, ale bebechy! kruzer jest ok, dobry wybór sam mam z tej firmy i dziala bez zarzutów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >