Akcesoria meblowe z sieci

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

18 marca 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jest bardzo dokładnie się porozglądać po Internecie i w pobliskich sklepach. Czasem ceny są bardzo kosmiczne w sklepach stacjonarnych :/
Ja na przykład korzystam z usług sklepu www.homegardenart.pl/pl/c/Restauracja/151]HomeGardenArt. Co prawda zaopatrzam się tam jako restaurator (a właściwie mąż restauratorki), ale mają mnóstwo działów sprzedaży - akcesoria meblowe również Smile Póki co, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem, a kupuję u nich od ponad roku.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:43
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2015, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez od dawna mam swój ulubiony sklep tapicerski, w którym sa tez akcesoria do mebli www.artmeb.pl naprawde w latwy sposób można poprawic wyglad swoich mebli, jednoczesnie nei wydajac duzo pieniędzy

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:44
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2015, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoje akcesoria zawsze kupuję w sklepie http://www.eurofuturo.pl/ . Mają bardzo wysokiej jakości akcesoria, duży wybór i naprawdę fajne ceny. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A wy nie szukajcie na tych stronach tylko szukajcie w google lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2015, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Z sieci to raczej ciezka sprawa, wiesz lepiej cos zobaczyc na zywo. Ja mam swój ulubiony sklep z akcesoriami – www.akcesoria.heban.pl

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:44
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2015, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o artykułach do wyposażenia wnętrz,to nie sposób pominąć również naszej strony www.Kamieneo.com gdzie znajdziecie szeroki wybór kamienia ozdobnego,dekoracyjnego,elewacyjnego oraz płytek cegłopodobnych w atrakcyjnej cenie,zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Gośc powyżej zaprzeczył sam sobie ^^ Ja staram się własnie kupowac takie akcesroia w komisach, a czasami właśnie w sklepach meblowych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2015, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie taniej. Możesz sobie zobaczyć ten sklep Intar. Ja takie rzeczy to tylko tam kupuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrej jakości meble do wyposażenia gastronomii ale też inne niezbędne rzeczy można znaleźć na www.gastromarathon.pl . Wszystko bardzo solidne i z pewnością posłuży na wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do zakupów akcesoriów meblowych w sieci,to moje zdanie jest oczywiście pozytywne,znajdziemy tutaj niemal wszystko czego potrzebujemy do swojego domu,zawsze można liczyć na miłą obsługę oraz niższe ceny,.

www.ArtDeVivre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >