Akcesoria kuchenne

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 grudnia 2018, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz oryginalnych akcesoriów kuchennych to polecam zajrzeć na stronę https://duka.com/pl/akcesoria-kuchenne-i-baro we/przechowywanie-zywnosci/chlebaki/. Tu możecie kupić praktycznie wszystkie akcesoria do kuchni chlebaki, sztućce, talerze i wiele innych. Polecam zajrzeć bo naprawdę świetny wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2019, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo akcesoriów typowo domowych dostarczyli nam Rotho https://rotho24.pl/ Dlatego uważam, że także i Ciebie powinna zainteresować ich oferta. Jakość tych przedmiotów jest niezastąpiona, wręcz doskonała. To był niezwykle trafiony wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2019, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się wynajmowaniem akcesoriów gastronomicznych to polecam wam skontaktować się z www.gastro4rent.pl Oni mają szeroką ofertę akcesoriów i sprzętu kuchennego oraz całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolę postawić na niemiecką jakośc produktów Zwilling https://zwilling.pl/
Garnki oraz patelnie produkowane w Solingen to wieloletnia gwarancja i inwestycja na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2019, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W Pepco jest sporo praktycznych gadżetów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2019, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

ja się rozglądam za nową zmywarką, podoba mi się electrolux air dry. Dzięki tej funkcji sama się otwiera po myciu i naczynia szybciej schną a sama zmywarka mniej energii potrzebuje do mycia. Co myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2019, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę ze z tego air dry będziesz zadowolona, ja to zawsze miałam problem z mokrymi plastikami po zmywarce ale po air dry nie ma z tym problemu, zmywarka jest cicha i energooszczędna

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2019, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie internetowej https://tadar.pl/ możesz kupić praktycznie wszystko do kuchni poza dużym AGD (lodówki, zmywarki itd).

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2019, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zakup używanego sprzętu AGD. Takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne, dlatego zdecydowaliśmy się na produkty z oferty www.krip-serwis.pl I tego właśnie było nam trzeba!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2019, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałbym, żeby akcesoria, które kupię, podkreśliły charakter mojej kuchni

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 414

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >