Akumulacyjny rodzaj instalacji elektrycznej

« Powrót do artykułu: Akumulacyjny rodzaj instalacji elektrycznej | « Powrót do grupy: Budowa i remont

5 lutego 2012, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam przewody.net PL. tam dostaniesz wszelkie przewody konieczne do instalacji domowych i nie tylko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2012, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, ja stale korzystam z tej strony i nie mogę narzekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2012, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo fajny art. A co do strony przewody.net.pl to na prawdę mają tam tanie kable i przewody do instalacji elektrycznej...

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Siema! Szukam firmy z Opola lub okolic, która mogłaby mnie zaopatrzyć w kable i przewody do instalacji elektrycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Trafiłeś dobrze! Dopiero co robiłem zamówienie na kable i przewody instalacyjne z oferty opolskiego Elektrotek http://elektrotek.pl . Ich asortyment obejmuje bogaty wybór kabli i przewodów pochodzących od czołowych polskich i zagranicznych producentów. W hurtowni elektrycznej Elektrotek można się zaopatrzyć m.in. w produkty firmy Tele-Fonika Kable SA. Posiadają szeroki wybór kabli, dedykowany zarówno amatorom jak i profesjonalistom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2017, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W wszelki sprzęt związany z elektroinstalacją zaopatrzyłem się z jednego źródła. Mowa o http://artelektro.pl/ , których profesjonalna obsługa i bogata oferta okazały się niezastąpione. Kable teleinformacyjne, czy rozdzielnice które posiadam to właśnie gwarancja ich jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 353

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >