Akwarium w gabinecie - co sądzicie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 grudnia 2017, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio wpadłem na pomysł stworzenia akwarium w gabinecie. A mianowicie chodzi mi o takie zabudowane regałami. Co sądzicie i czy warto nad tym pomyśleć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz odpowiednie środki to jak najbardziej. Podnosi to na pewno standard gabinetu i będzie skupiało wzrok Twoich klientów. Tylko trzeba teraz pomyśleć jak zrobić to z głową :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze takie rozwiązanie przyciąga wzrok, ale też wymaga sporo pracy, jednak pięknie wykonane akwarium może świetnie dopełnić aranżację. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie jeżeli zajrzysz do oferty sklepu akwarystycznego Plantica. Znajdziesz tam dosłownie wszystko od samego akwarium w różnych wymiarach aż po akcesoria jak technika CO2 do wzrostu roślin invitro, napowietrzenie itd. Do tego mogą stworzyć projekt aranżacji jeżeli nie do końca wiesz jak się za to zabrać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 01:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Większego wyboru wymiarów wśród najwyższej klasy akwariów Optiwhite raczej nie uda Ci się znaleźć w innym sklepie niż już wcześniej wspomniana Plantica, szczególnie że tak duża oferta nie występuje jedynie w przypadku tego produktu. Mają dosłownie wszystko czego możemy potrzebować do pięknej aranżacji akwarium oraz odpowiedniego wyposażenia potrzebnego dla ryb. Wszystkie narażone na zniszczenia produkty podczas transportu są ubezpieczone. Korzystam z ich sklepu od ponad 2 lat i jak czegoś potrzebowałem/potrzebuję to zawsze mogłem u nich znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2017, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akwarium w gabinecie to raczej dekoracja, do której podchodzimy bardziej w indywidualny sposób. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to jak najbardziej warto postawić na tego typu akwarium.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2017, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nietypowy pomysł myślę, że wart będzie swojej ceny i pracy w to włożonej

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem takie akwarium to super sprawa. Na pewno doda elegancji i prestiżu.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie już mnie przekonaliście do akwarium. Może rzeczywiście skorzystam z ich pomocy nie tylko przy zakupie elementów i akcesoriów ale również w przygotowaniu projektu aranżacji, bo sam jednak pewnie parę aspektów bym pominął.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako typowa dekoracja to naprawdę fajny i ciekawy pomysł, ale też z drugiej strony takim akwarium trzeba się zajmować, wymieniać wodę i czyścić, pamiętajmy o tym :)

www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To świetny pomysł na dekorację. I wygląda to naprawdę efektownie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >