Akwarium w gabinecie - co sądzicie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

16 stycznia 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Akwarium zawsze wygląda świetnie o ile potrafi się o nie zadbać. Sam miałem w domu dwa dość duże akwaria i wyglądały świetnie, ale wymagały nieco wysiłku i czasu. Niestety musiałem je zlikwidować, bo po przeprowadzce nie miał kto się nimi zajmować i przestały wyglądać estetycznie.
Gdybym tylko miał miejsce, z pewnością w nowym mieszkaniu też zdecydowałbym się na taką dekorację. :))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2020, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zawsze chciałem mieć akwarium

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2020, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

My sobie takie akwarium zafundowaliśmy.. Jest naprawdę duże, stanowi jakby przegrodę u nas w gabinecie i prezentuje się doskonale. Realizacją zajął się szklarz AR-GLASS z Lublina https://arglass.pl/. Ciężko było znaleźć kogoś, kto by się podjął takiego zamówienia, ale oni dali rade i spisali się na 6+, cenowo też wyszło super, polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2021, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że to znakomity pomysł. Sam od dłuższego czasu posiadam w gabinecie akwarium: https://panaqua.eu/zestawy-do-akwarium/13258- juwel-rio-240-zestaw-bialy-helialux-spectrum.html. Zestaw jest bardzo dobrze wyposażony, nowoczesny i elegancki. Akwarium robi duże wrażenie na wszystkich moich klientach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2021, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem akwarium w gabinecie to strzał w dziesiątkę. Może to całkowicie odmienić wnętrze. Jednakże trzeba pamiętać, żeby o te rybki w akwarium dbać, bo jest z tym trochę pracy. Trzeba im zapewnić rośliny akwariowe, dobrą karmę, itp.
_____________________________
rośliny akwariowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2021, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem fajny pomysł, o ile wiesz, jak potem o te rybki zabrać i masz czas/chęć się tym zajmować.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2021, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale zdajecie sobie sprawę, że zrobienie takiego akwarium to nie taka prosta sprawa jeżeli chcemy mieć spektakularny efekt?. Ja tak myślałem i swoje pierwsze akwarium zrobiłem bez żadnej wiedzy i musiałem je szybciej zlikwidować niż założyłem. Jakiś czas temu pomysł z akwarium narodził się na nowo ale podszedłem do tematu bardziej rozsądniej i zamówiłem do biura firmę, która takie akwarium wykonała. Firma https://reefguard.pl/# przyjechała wszystko bardzo profesjonalnie zrobiła i mogłem obserwować jak pracują profesjonaliści….gdzie tam ja i moja wiedza. Akwarium jest przepiękne i każdego dnia mogę podziwiać podwodny świat mojego akwarium morskiego a moi klienci zamiast skupiać się na rozmowie ze mną patrzą w akwarium :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2022, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz zrobić akwarium we własnym gabinecie to polecam akwarium morskie. Co prawda jest więcej roboty, ale efekty mogą być nieziemskie!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2022, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem ciekawy pomysł, chociaż mam wrażenie, że akwaria wyszły już z mody.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2022, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie akwarium będzie się prezentowało niesamowicie a dodatkowo jeśli chcesz je wzbogacić o niesamowite i wyjątkowe okazy to koniecznie zajrzyj do oferty sklepu https://coralland.pl/kategoria-produktowa/zwierzeta/koralowc e-lps. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i dążeniu do zadowolenia klienta masz pewność że zakupione rybki czy koralowce są zdrowe ponieważ po przybyciu przechodzą kwarantannę. Ich bogata oferta rybek morskich i koralowcy, sprawi że znajdziesz dla siebie najlepsze okazy. Polecam szczerze to miejsce nie tylko ze względu na fachowość ale także konkurencyjne ceny.

Ten post był edytowany przez kamila.nowa dnia: 21 grudnia 2022, 09:05
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >