Alarm czy okna antywłamaniowe.

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 sierpnia 2010, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej wszystkim ;) Coraz częściej zastanawiam się czy lepiej abym wybrał okna antywłamaniowe, czy jednak lepiej wybrać jakiś system alarmowy? Co wy byście wybrali? Od razu piszę, że nie stać mnie na jedno i drugie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2010, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc wybór będzie trudny bo to zależy od tego jakie masz poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jest ono w miarę duże to wydaje mi się że okna antywłamaniowe wystarczą. Alarmy są o tyle dobre, że ich dźwięk potrafi odstraszyć włamywacza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2010, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak ale w sumie wprawiony złdziejaszek nie zlęknie się dźwięku alarmu. Zastanawiam się również nad rozwiązaniem zatrudnienia ochrony. Czy wiecie mniej więcej jak wyglądają ceny takich usług?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2010, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie jakoś alarmy nie przekonują... Zawsze kojarzy mi się to z strasznym wyciem, kiedy tylko pomylisz się z kodem, albo coś się stanie z systemem. Nie wiem, a jakiej zasadzie to ma być, ale jeśli w domu są dzieci, albo nie chcemy być więźniami (z tym też kojarzą mi się alarmy) we własnym domu, to lepiej nie. Ale... okna antywłamaniowe też pewnie mają swoje wady.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2010, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie, tak a propo... Jakie wady a jakie zalety mają okna antywłamaniowe? O zaletach nieco wiem, ale co z wadami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2010, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś się nie zna na oknach to można łatwo się naciąć chociaż na braku okuć antywłamaniowych lub na tym że nie zostanie zamontowana wzmocniona ościeżnica.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy te okucia to są jakoś montowane w oknach czy osobno? Teraz to już kompletnie nie wiem co lepsze. Czy ten alarm czy okna :P Widzę, że przy jednym i przy drugim jest wiele wątpliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wadą okien antywłamaniowych może być cena okuć do tych okien. jest bez porównania wyższa od standardowego okucia. Innych raczej nie widzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2010, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie zdecydowanie lepszy jest alarm, a po drugie nie ma okien antywłamaniowych jak to ktoś już powiedział są tylko takie do których trzeba więcej fatygi przy włamywaniu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2013, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja skorzystałem z konfiguratora na http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/konfigurator-systemu-alarm owego/ , który znacznie ułatwił mi zaplanowanie alarmu w domu. Do okien nie jestem w pełni przekonany .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >