Altanka czy ogrodowy domek?

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 marca 2016, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Altanka czy ogrodowy domek?
Na co się zdecydować?
Co będzie bardziej funkcjonalne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2016, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodowe domki bardziej sprawdzają się gdzieś na działkach,
daleko od domu.
Natomiast w przydomowym ogródku wystarczy altanka taka otwarta,
jak przykładowo na http://ogrodosfera.pl/mala-altanka-dzialkowa- zuzia
chroniąca od słońca i deszczu .
Nie tylko urokliwie wygląda i będzie ozdobą ogrodu, ale też znakomicie sprawdzi się jako miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu.
Oprócz tego może służyć jako letnia jadalnia lub jako miejsce na rodzinne imprezy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogrodzie zdecydowanie lepszym wyborem jest altanka,powiedzmy taka typowo sezonowa,większa i wykonana z drewna,a jeżeli będziecie szukać konkretnych wzorów czy gotowych altan,to zapraszamy na www.Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2016, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawił na altankę ale z możliwością zamykanych ścian, żeby można było w niej posiedzieć też jesienią czy zimą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Domek do ogrodu to o tyle ciekawy pomysł,jeżeli chcemy trzymać tam różne akcesoria,sprzęt do pielęgnacji ogrodu. Wtedy dobrze się sprawdzi,w innym przypadku polecam wykonać większą i szersza altankę.


www.FutureGardens.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko zależy o jakim przeznaczeniu myślimy. Czasem warto zdecydować się i na jedno i na drugie rozwiązanie.
krzesła ogrodowe drewniane wysokiej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Domek ogrodowy to bardziej kojarzy mi się z taką narzędziownią, żeby sobie łopatę powiesić, węża ogrodowego schować, albo przechowywać w nim złożone meble ogrodowe. Altanka to daszek, pod którym można usiąść i dzięki któremu, nie pada nam to na głowę. Ja tak to widzę. Musisz sam wybrać jakiej funkcjonalności szukasz. Ja chce robić taki domek, żeby schować krzesła właśnie. Upatrzyłam sobie na https://homegarden.com.pl/ krzesło Maja, niebieskie i zielone. Świetne, takie inne, przykuwające uwagę. Skoro przykuwa uwagę, to lepiej go nie zostawiać na noc na ogrodzie :P

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie altanka - jest to rozwiązanie klasyczne i zawsze się sprawdza. Sam zdecydowałem się na altankę parę lat temu i absolutnie nie żałuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2018, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Stawiam n altankę razem z domkiem, to może być jedna budowla :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2018, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja altankę, ale córce zrobiliśmy domek, ma swoją bazę do zabawy i chwilami to mam wrażenie, że lada chwila się tam przeprowadzi :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >