Altany i meble ogrodowe

« Powrót do artykułu: Altany i meble ogrodowe | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 kwietnia 2011, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka altanka to bardzo przyjemna rzecz w ogrodzie, chyba jednak zostanę przy decyzji zainwestowania w altankę, zawsze można wyjść usiąść i poczytać książkę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyjemna przyjemna :) a jeszcze przyjemniejsze są takie :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2012, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Akurat po rozpoznaniu branży twierdzę, że takie są idealne - http://www.polgard.com.pl/pl/altany Chociaż jeszcze nie potwierdzam tego namacalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2012, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba możesz jedynie napisać o wyglądzie, że jest fajny.
Ale ocenianie jako ideał? Na to chyba troszeczkę zbyt wcześnie, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2012, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tam, oj tam :P
Wkrótce potwierdzę również jakość rozwiązania.
Jakoś nie chce mi się wierzyć by było inaczej. Dobrze się przygotowałam do tego zakupu ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2012, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja myślałem że andrewex produkuje tylko płoty drewniane. Zaskoczyłem się co zobaczyłem w ich sklepie internetowym. Nawet place zabaw można u nich kupić. Praktycznie wszystko do ogrodu w jednym miejscu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

czy widział ktos może połączoną altankę z domkiem narzędziowym? w sensie do kupienia. Czy trzeba robić na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2013, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładny zestaw ogrodowy, pasujący nawet do domu, tutaj macie pełny opis - http://www.m3.pl/p6192,zestaw-mebli-ogrodowyc h-ventura.html Jak wam się podoba?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2013, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet zaskakujące, że przy tak niskiem budżecie można mieć taki zestaw. Myślałem, że może chodzi o jakiś lipny materiał, ale to przecież ECO-RATTAN...
Teraz można trafić dobre meble w dobrych cenach - w sezonie z tymi cenami może już być nieco gorzej.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2013, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno w kwietniu ceny będą szły mocno w górę, ale do jakiego stopnia, to bardzo trudno powiedzieć. Ogólnie sezon na meble ogrodowe to wiosna i właśnie wtedy można się spodziewać stosunkowo najwyższych cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >