Aluminiowe drzwi przeciwpożarowe

« Powrót do artykułu: Aluminiowe drzwi przeciwpożarowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

9 stycznia 2015, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zaopatrzyłem się w drzwi od tej firmy www.schwarz-firma.eu i naprawdę nie dość, że mega przystępna cena to w dodatku całkowicie solidne i dobre drzwi. nie mam zadnych zarzutów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2015, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej klasy drzwi przeciwpożarowe powinny być w zasadzie w każdym budynku, nie ma o czym mówić. Tak się wydaje, ale w razie jakiegoś niebezpieczeństwa to właśnie sprawny system ppoż oraz drzwi grają główną rolę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładanie. Niestety zdarzają się niedociągnięcia. Mój znajomy pracuje w firmie budowlanej i mówił, że ostatnio montował takie drzwi – masywne, ciężkie, no i wykonane ze specjalnego materiału. Drzwi były dwuskrzydłowe, chyba firmy Padilla.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy takich drzwiach skrzydło jest o grubości 53 mm, z blachy stalowej ocynkowanej, dodatkowo pęczniejąca uszczelka i inne zabezpieczenia, np. jeden punkt wyważeniowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim biurze montowano jakiś czas temu takie drzwi. To była właśnie marka Padilla. Zainteresowałem się tematem trochę. Te drzwi były kupowane w specjalnym sklepie Gas-Poż-Biz. Muszą mieć specjalne atesty oraz aprobatę techniczną. Inaczej nie mają prawa być sprzedawane i montowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, przecież drzwi mają zatrzymać pożar i wysoką temperaturę. No, tylko cała ściana musi być też wykonana z odpowiednich materiałów i oczywiście musi być czynny system zraszaczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie – to wszystko razem połączone ma po prostu zasadnicze znaczenie. Często spotykam się z faktem, że są zamontowane drzwi ppoż., a ściany nie spełniają takich wymogów i nie ma zrobionych zabezpieczeń ogniochronnych do rur. Co do drzwi, u mnie w firmie są drzwi przeciwpożarowe drutexu – są w systemie MB-78EI. Generalnie spełniają oczekiwania i posiadają wszystkie wymagane atesty.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2015, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja drzwi za to kupowalem tutaj www.artmar-lublin.pl zdziwiłem się ponieważ maja wszystko w bardzo niskich cenach

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytając poprzednie komentarze mam pytanie - z czego musi być wykonane ściany domu abym mogła wymienić drzwi na przeciwpożarowe? Czytałam dużo o tym ale jeszcze się nie zdecydowałam. Jeżeli ktoś jest w takiej samej sytuacji co ja to polecam przeczytać ten artykuł. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2016, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

proponuje zapytać specjalistów typu http://eko-win.pl/ - maja duże doświadczenie i szeroką ofertę, myślę,że będą w stanie doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >