Aluminium a płyta indukcyjna albo ceramiczna 

« Powrót do artykułu: Aluminium a płyta indukcyjna albo... | « Powrót do grupy: Wnętrza

11 sierpnia 2015, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Rożnica jest ogromna, po przestawianiu się na gotowanie na płycie indukcyjnej ciężko mi wyobrazić sobie powrót do dawnych metod. Mam philipiaka i specjalnie przeliczałem koszty gotowania przed i po zakupie. Gołym okiem widać oszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Też posiadam taki szybkowar dzięki czemu można zdrowo i szybko przygotować posiłek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2019, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez mam urzadzenia od philipiaka, kupione na ich wyjatkowej prezentacji (zaplacilismy duzo taniej, chyba zamiast 6 tys tylko 4 tys za caly zestaw garnkow bo wylosowalismy super promocje, glupota bylo nie skorzystac! Pozdrawiam Pana prowadzacego prezentacje!) Nie sprawdzalismy kosztow, bo na prezentacji juz wyszlo ze jest duzo lepiej. Teraz nikt mnie nie przestawi z powrotem na ten zwykly badziew gazowy!!! Jesli garnki i cokolwiek, to tylko do philipiaka, mowie Wam! A moja glupia rodzina nie ma racji, glupota bylo nie skorzystac z takiej okazji!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >