Antena pokojowa jaką wybrać?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

9 stycznia 2019, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Przychodzę do Was po pomoc ponieważ szukam dobrej jakości anteny pokojowej, ponieważ ostatnio coraz gorzej jest ze ściąganiem sygnały mojej starej anteny i w końcu postanowiłam ją wymienić. Pomożecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2019, 13:37

Ciężko powiedzieć bo też zależy od mocy oraz jaką cenę jesteś w stanie za nią zapłacić. Natomiast uważam, że tutaj jedną z najlepszych propozycji będzie zdecydowanie Davbol https://davbol.pl/anteny-telewizyjne/19-anten a-pokojowa-w1.html która dostępna jest w rozsądnej cenie i w swojej klasie jedną z najmocniejszych jakie są w ogóle dostępne na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2019, 17:50

Tutaj śmiało mogę poprzeć odpowiedz poprzednika jeśli chcesz mieć porządna antenę na lata i nie obawiać się o niska jakość, ogólnie co do Polskich produktów jestem jak bardziej przekonany a szczególnie w przypadku Davbol

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 17:51

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników, że w przypadku dobrej jakości anteny pokojowej to Davbol przygotował świetnej jakości rozwiązanie dzięki czemu w rozsądnej cenie można mieć antenę na lata która odbiera sygnał w pełni poprawnie i jednocześnie nie jest jakaś strasznie droga, bo kosztuje poniżej stówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 18:39

I ja poprę, że model TTV Turbo Q100 Combo czyli https://davbol.pl/anteny-telewizyjne/antena-k ierunkowa-q100 który naprawdę jest w swojej klasie jednym z najlepszych wyborów i jednocześnie najmocniejszym do 20 elementów. Może nie będę się już tutaj za bardzo rozpisywał bo wszystko jest podane na stronie. Natomiast warto wspomnieć, że posiada 1 dipol UHF + 1 duży dipol MUX-8 UHF/VHF który wzmacnia działanie mniejszego dipola w paśmie UHF oraz odbiera pasmo VHF.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2019, 17:15

A jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel? Bo kupno samej anteny swoją droga, natomiast warto pamiętać również o tym aby ja odpowiednio skierować, sprawdzić wcześniej jaki mamy zasięg.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2019, 10:51

Ja ostatnio w jednym sklepie kupiłem bardzo dobrą antenę pokojową.Z tej anteny naprawdę byłem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 19:40

Te anteny nie są jakieś mega drogie. W sklepach z RTV chętnie doradzają. Ja za taką "byle jaką", ale wytrzymałą zapłaciłem ostatnio ok. 100 zł i nadal się trzyma.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2019, 17:57

hmm a moze antena mux8 bedzie dobra opcja dla Ciebie? Na stronie np firmy Telmor jest takze do pobrania darmowa aplikacja, ktora ulatwi perfecyjne ustawienie anteny, dzieki czemu bedziesz miec obraz - zyleta.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2019, 18:03

bad credit loans simple loan payday lender loans online bad credit loans reviews

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >