Aranżacja wnętrza

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

27 października 2021, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Są takie kanapy które mają wbudowany materac do spania i myślę że to w takiej sytuacji jest rewelacyjne rozwiązanie.

Zerknij sobie rowniez na mały narożnik bez boków w sklepie Meble Arkadius.W sklepie kupowalam kilka razy meble do mieszkania i jestem zadowolona. Dobre jakościowo, sam proces zamówienia rownież sprawny.

Kupowalam tam sofę do salonu i jestem zadowolona. Sofa świetnej jakości i wygodna.

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 30 października 2021, 09:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2021, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że samodzielnie można naprawdę ładnie zaaranżować wnętrze. Musisz tylko uważać, aby nie popełnić błędów które odbiją się na praktyczności pomieszczeń. Na stronie: http://www.bajecznydom.pl/meble-na-wymiar-co- warto-wiedziec/ jest artykuł, w którym na pewno jest sporo przydanych przy aranżowaniu informacji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2021, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcecie się dowiedzieć o meblach najlepszych do pokoju dziecka, to możecie przeczytać sobie bardzo fajny artykuł http://www.sterszkolenia.pl/meble-dla-niemowl aka-pinio-doradza/. Z niego dowiecie się, które meble będą praktyczne i na pewno się sprawdzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2021, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, jak Wy, ale ja na przykład w wolnych chwilach bardzo lubię sobie czytać na temat aranżacji wnętrz. Ostatnio na przykład bardzo mi się spodobał blog elstor. Jest tam naprawdę mnóstwo ciekawych artykułów ;) Polecam również i Wam tam zajrzeć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2021, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto zatrudnić projektanta wnętrz. Pozdrawiam! :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2021, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto, wiem po sobie, ale dodałabym jeszcze opcję wykończenia pod klucz w pakiecie, jak w ofercie wspomnianego wcześniej Decoroom.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2021, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

O to to, zgadzam się z Tobą @schwarzowa, że te wnętrzarskie blogi są fantastyczną wręcz lekturą i jak się okazało w naszym przypadku doskonałą alternatywą do płacenia projektantowi za coś co mogliśmy zrobić sami. U nas takim pomocnikiem jest blog oraz instagram slf24.pl i mamy też satysfakcję, ze sami urządzamy nasze mieszkanko.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2021, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę ze każdy urządza mieszkanie czy dom według własnego gustu. Jeśli szukacie fajnych i funkcjonalnych mebli, to warto sobie zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531 .html Mają super komody, pojemne, idealne do przechowywania

Ten post był edytowany przez malusia dnia: 24 listopada 2021, 10:27
Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2021, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem tego samego zdania. Nasze wnętrza sa nasze i sami wiemy najlepiej co lubimy i co chcemy. Najważniejsze aby w tych naszych kątach czuć się po prostu dobrze. Przy aranżacji naszego mieszkania sporo wspieraliśmy się poradami i przykładowymi aranżacjami z bloga scandicsofa.pl. Maja naprawdę rewelacyjne pomysły, które z łatwością można samemu wykonać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2022, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Jeżeli chcemy, aby powierzchnia ścian była gładka, warto zastosować dobrej jakości gładź. Rekomenduję wybór gładzi Śnieżka Acryl-Putz® ST10 Start. Jest ona łatwa w przygotowaniu i aplikacji, elastyczna, przyczepna do podłoża, nie pęka, charakteryzuje się długim czasem obróbki. Można ją nakładać na różne podłoża, w tym tynki tradycyjne i gipsowe, a także powierzchnie drewnopodobne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 294 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 98 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 273 Grupa: Ekspert ara... W jakim sklepie kupowaliście meble i dlaczego? zestaw narzynek i gwintowników
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 27 Grupa: Ekspert ara... Planujesz zakup łóżka do mojej sypialni, moje stare łóżko ma już chyba z 30 lat, czas by je wymienić. W sklepie MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/18 widziałam r...
  • Dobry stolarz Szczecin Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert ara... These are the types of games that can be found at run 3 To the fullest extent possible, do it. Before engaging in activities of that nature, individuals must b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >