Aranżacja biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

31 marca 2016, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam meble w biurze robione na wymiar przez www.siemieniako.pl są bardzo funkcjonalne i tak zaplanowane że wszystko mam pod ręką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2016, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ale fajnie wyglądają?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się na przykład mega fajnie podobają zabudowy szklane http://www.szklarzokuniew.pl super wyglądają, są eleganckie, praktyczne, do biur w samraz.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W biurze fajnie sprawdzą się wstawki i dodatki z naturalnego kamienia,może nawet cała podłoga w takim stylu. To szczególnie polecany zabieg w przypadku luksusowych biur.


www.Kamieniarstwo.com.pl

Ten post był edytowany przez Kamieniarstwo dnia: 20 kwietnia 2016, 12:57
Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2016, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim przypadku trzeba zgłosić się do doświadczonego architekta, który ma na swoim koncie wiele tego typu realizacji. Można zapytać o zaprojektowanie wnętrz w tej firmie. Są na rynku od 15 lat, więc doświadczenia im nie brakuje. Co do dotychczasowych realizacji, to można je obejrzeć na stronie. Wydaje mi się,że jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Do aranżacji biura oraz jego wyposażenia,na pewno przyda się również nasz adres KamilaMeble.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór wygodnych,oryginalnych krzeseł i foteli.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2016, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystrój biura wiele mówi o firmie - jeśli jest nieprofesjonalny, to nie świadczy to dobrze o firmie. Dlatego warto kogoś do tego wynająć, tak aby wnętrza w biurze były urządzone elegancko i stylowo. W W-wie mogę polecić 370Studio - projektują wnętrza komercyjne, m.in. biura, tutaj http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak kwestia mebli do biura,zaglądaliście już na www.KamilaMeble.pl ? Jeżeli nie to teraz jest najlepszy moment na to aby nadrobić zaległości i wybrać coś dla siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak szukam pomysłu to wpisuję frazę w google później wybieram zdjęcia i jak mi się jakieś spodoba to przechodzę na stronę z której to zdjęcie pochodzi, fajny blog o aranżacji jest również tu blog]http://meble.trakbet.pl]blog

Ten post był edytowany przez MareckiA dnia: 23 czerwca 2016, 10:53
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2016, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Szereg ciekawych zdjęć oraz inspiracji do swojego biura,znajdziesz także u nas www.KamilaMeble.pl gdzie służymy pomocą,bo akurat pod tym względem mamy niezbędne doświadczenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >