Aranżacja biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

19 września 2016, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wnętrza w biurze powinny być stylowo zgodne z działalnością firmy - w przypadku jednej firmy bardziej odpowiedni będzie nowoczesny wystrój, a w przypadku innej klasyczny. Co do tego, kto powinien zająć się aranżacją biura, to uważam, że lepiej zlecić to profesjonaliście, dzięki czemu biuro będzie urządzone elegancko i ze smakiem. Jeśli szukacie kogoś do aranżacji biura, to zajrzyjcie na http://370studio.pl - specjalizują się w takich komercyjnych wnętrzach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie aranżacja wnętrza to bardzo ważny czynnik, wpływający na nasz wizerunek w oczach klientów. Dbałość o szczegóły może procentować. Wiele ciekawych rozwiązań można znaleźć tutaj: http://www.apla.eu/oferta/oznakowanie-wewnetrzne/, w ofercie znaleźć można nawet projektowanie mebli. W dodatku firma ta działa na terenie całej Polski, a profesjonaliści doradzą nam to, co będzie najlepszym dla nas rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżując biuro pamiętajcie o miejscu na dystrybutor z wodą. To jeden z podstawowych elementów jaki powinien znaleźć się w firmie. Zapewnienie pracownikom dostępu do pitnej wody to obowiązek. Polecam zerknąć na tę ofertę https://getfresh.pl/oferta/zestaw-woda-dystry butor.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu bardzo ciężko zaaranżować biuro w taki sposób, żeby wszystko było funkcjonalnie i zarazem estetycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2016, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W biurze też na pewno ważnym punktem jest kserokopiarka. Nie wiem czy jest sens kupować nową, bo można w leasingu dostać całkiem fajne. Wystarczy spojrzeć choćby na kserokopiarki katowice żeby się o tym przekonać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam najzwyklejsze meble do biura i nawet jestem z nich zadowolona. Ostatnio jednak zastanawiam się nad wymienieniem ich na meble z agaty, kolekcja gress, z tego co wiem są solidne i przystępne cenowo. Od dawna szukałam czegoś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 06:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Może spróbuj z jakąś firmą zrobić tym się zajmująca. Na pewno numer jeden to funkcjonalność, później wygoda bez przepychu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie lubię kombinowania, jeżdżenia po sklepach w poszukiwaniu super mebli. Przecież można znaleźć świetne rzeczy w sklepach typu https://www.obi.pl/. Mają fajne akcesoria i meble - wszystko w jednym miejscu.

Ten post był edytowany przez adiadi dnia: 8 października 2016, 11:13
Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Z punktu widzenia takiego klienta jak ja, czyli wiecznie zajętego i zapracowanego to wygodną ofertę ma M4 Prato -urzadzamypodklucz-krakow.pl. Oni robią remonty pod klucz, projektują, doradzają, całością są w stanie się zająć pod nieobecność klienta. Ja tylko musiałem ustalić co dokładnie chcę żeby zostało zrobione, jaki jest budżet jaki mogę przeznaczyć i potem już parafować projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Do każdego biura na pewno niezbędne bezie wybranie odpowiedniego zestawu mebli oraz krzeseł czy foteli biurowych bez których ani rusz, a akurat tym zajmujemy się na forum i chętnie pomożemy, zobaczcie na KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >