Aranżacja biura: jaki fotel biurowy wybrać

« Powrót do artykułu: Wybieramy ergonomiczny fotel do biura | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2011, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja jestem ciekawy jaki fotel jest naprawdę wygodny i nie wpływa ujemnie na zdrowie i kształtowanie sylwetki. Pracując za biurkiem nawet po 12 godzin chyba każdy fotel zostawi jakiś uszczerbek na zdrowiu, jak nie na sylwetce to na wzroku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2011, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam www.ergomax.pl. Fotele ergonomiczne,szczególna ochrona odcinka lędźwiowego,wielofunkcyjność pozwalająca dopasować fotel do postury konkretnej osoby, zagłówek, podłokietniki tworzą idealną całość. Z tymi fotelami o kręgosłup i postawę można być spokojnym, a wzrok no cóż...konsekwencja długich godzin pracy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2011, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja polecam ten fotel biurowy

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2011, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Krzesło może fajnie ozdobić biuro: http://www.koloriwnetrze.pl/artykuly/action,g et,id,749,t,kreatywne-biurowe-fotele.html - ktoś miał świetny pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam fotele obrotowe firmy Bejot. Nie są one najtańsze ale za to wygodne i zdrowe. Mają tak dużą ofertę, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Szukałam długo fotela nie tylko wygodnego ale też ładnego, aż w końcu znalazłam stronkę z fotelami biurowymi. Na dodatek w tym sklepie można samemu zaprojektować fotel wybrać materiał i całą resztę. Wklejam link: http://www.mebelo.pl Ja znalazłam fotel obrotowy Partner i jak dla mnie jest idealny. Ma specjalnie wyprofilowane oparcie dzięki czemu w ogóle nie odczuwam zmęczenia i do tego ta regulacja podparcia lędźwiowego;) jest świetna i powiedziałabym nawet, że niezbędna w pracy typowo biurowej

Polecam fotele tej firmy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2011, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Też polecam fotele firmy Bejot.
Ja oraz mój kuzyn mamy fotele tej firmy i naprawdę są wygodne oraz wytrzymałe.


----------------------
Wizualizacje wnętrz

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o fotel to powinien być wygodny w końcu cały dzień w nim siedzimy firm. jest wiele wszystko zależy kto co lubi. Jedna osoba powie, że chce zwykły fotel skórzany lecz np. osoba skarżąca się na bóle pleców stwierdzi, że musi mieć fotel z masażem. Inni w przerwach chcieli by w tym fotelu się zrelaksować.... i kupią taki który ma wysuwany podnóżek.

Ja osobiście lubię bardzo masywne fotele w których mógłbym "zginąć" sam pracuje cały dzień przy PC wiec potrzebuje czegoś komfortowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A może powiecie mi czego potrzebują ludzie którzy mają pracę stojącą i pracują po 12 godzin? Widziałem kiedyś kobietę która aż zemdlała od tego stania, więc doceniam od tamtej pory to co mam i jest mi obojętne na czym siedzę

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale gdy siedzisz to warto na czymś wygodnym, ponieważ można sb zniszczyć kręgi..

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuje siedzieć na DUPIE ! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19188 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >