Aranżacja komercyjnego wnętrza

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 kwietnia 2014, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam fachowca który zrobi aranżacje komercyjnego wnętrza, a dokładniej mówiąc hotelu. najlepiej Łódz i okolice.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

z Łodzi nie znam nikogo niestety, ale mogę polecić piękne i stylowe ramy łóżek, nowoczesność w najlepszym wydaniu, przejrzyj katalogi bydgoskich mebli. Fachowca poszukaj zdalnego najlepiej, zawsze to wyjdzie taniej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2014, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają metalowe ramy łóżek, które są finezyjnie poskręcane i stylizowane na stare. Chociaż nie w każdym pomieszczeniu takie coś by dobrze pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2014, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

rzeczywiśćie metalowe są stylowe, mnie się też podobają takie z obiciem ze skóry widziałem w katalogu Bydgoskich mebli, unikat

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2014, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Panowie nie spamujcie o łóżkach, bo gość o to nie pyta :) Nowy hotel w Łodzi powstaje? ;) Dasz cynk gdzie? :D Co do projektantów to słyszałem, że jest jakieś biuro ale nazwy nie pamiętam, na pewno pracuje w nim Zuzanna Nowik. Zajmują się designem lokali. Warto sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba najlepiej będzie zgłosić się do dekoratora wnętrz lub architekta,akurat z Łodzi i okolic spokojnie można kogoś wybrać.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

zerknij sobie na oferte alumexu http://www.alumex.pl/. Robia fajne rzeczy. Ich swietliki robia wrazenie, tak samo jak i fasady. Warto sie z nimi skontaktowac

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2014, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A może w Warszawie kogoś znajdziesz? Mnie akurat bardzo podoba się wystrój www.hotelaramis.pl . Już kilka razy tam nocowałem jak jeździłem w delegację i muszę przyznać, że jest stylowo, ale i przede wszystkim komfortowo wszystko urządzone. W pokojach jest dokładnie to, co jest potrzebne do odpoczynku i nie ma zbędnych bibelotów. Tak samo jest w restauracji. Pojeździj trochę po hotelach, a może akurat coś c wpadnie w oko i podadzą ci nazwę firmy która się zajmowała urządzaniem wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

z trochę innej tematyki hotelowej widziałam ostatnio cudowne kompozycje kwiatowe marki rosebelle z kwiatów stabilizowanych własnie dedykowanych dla hoteli. Na ich blogu mozesz to zobaczyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2014, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Do komercyjnego wnętrza można dodać pustaki szklane ( np. z www.nomos.com.pl ) dodają one klasy, prestiżu, a wnętrze wtedy wydaje się takie.. "bogate" . Widziałam takie realizacje w dużych biurowcach, najczęściej przy recepcji i w prywatnych klinikach medycznych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >