Aranżacja łazienki

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 lipca 2017, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem wam że jeśli chodzi o aranżacje łazienki to moim zdaniem dobrze jest przejrzeć kilka zdjęc w tej tematyce i odwiedzić kilka sklepów. Ja ostatnio trafiłam np na http://desideradesign.pl/kategoria/lazienka i myślę że przy samym oglądaniu przedmiotów wpadnie Ci w oko to czego potrzebujesz. Jesli łazienka już ma ogólny zarys to dopasowanie detali powinno być raczej łatwym zadaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2017, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Detale zawsze łatwo dopasować, to najłatwiejszy element aranżacji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2017, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wizyty w sklepach, chociażby internetowych to dobry pomysł, tak jak piszesz - zawsze można jakimś zdjęciem czy przedmiotem zainspirować.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 06:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy aranżacji łazienki, dobrze jest także pomyśleć o odpowiednich bateriach do umywalki. Teraz jest wiele modeli ze specjalnymi opcjami. Widziałem np z funkcją eko, dzięki której można zaoszczędzić na wodzie. Są też baterie elektroniczne oparte na czujniku ruchu. Te i inne modele produkuje Kludi - znalazłem je na https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/.

Ten post był edytowany przez liftingowy dnia: 20 września 2017, 06:58
Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2017, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem, to dobry pomysł. Wszak nie trzeba mieć dokładnej kopii z katalogu, zawsze można zaczerpnąć jakąś inspirację. U mnie na przykład stwierdziliśmy z żoną, że zamienimy prysznic na funkcjonalną wannę. Kolega budowlaniec polecił nam https://www.ekspercilazienek.pl/wanny i wstępnie mamy już wybrany swój model.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam to szczęscie że moja żona jest architektem i ona nam wszystko projektuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam elementy z kamienia w łazience. Dają poczucie luksusu i nowoczesności. Sam zamawiałem niedawno blat kamienny od firmy www.kamieniarzguzik.pl i wygląda fenomenalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2018, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

czesc, wiecie gdzie kupię baterię wannową retro? zna ktoś firmę www.armaret.pl?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Beton w łazience - pięknie wygląda i do wszystkiego pasuje

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze dobrana stylizacja będzie służyła na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 98 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 320 Grupa: Domy szereg... Jakiś czas temu z mężem byliśmy w restauracji na obiedzie. Zobaczcie na stronę restauracje na American House - przyjęcia ślubne w Warszawie - tam można smacznie...
  • Przewody i bezpieczniki Liczba postów: 33 Grupa: Domy szereg... Jeśli potrzebujesz kondenatorów i innych elementów elektroniki, jak przewody oraz kable warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni Balticad https://balticad.eu/. Za...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 52 Grupa: Domy szereg... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych produktów medycznych dla dzieci i niemowląt, to polecam Wam....
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 7 Grupa: Domy szereg... Wybierając okna do naszego nowego domu, postawiliśmy na Domega i to był strzał w dziesiątkę. Wytrzymałe, estetyczne i w dobrej cenie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >