Aranżacja łazienki w jasnych kolorach bieli i szarości

« Powrót do artykułu: Aranżacja łazienki w jasnych kolorach... | « Powrót do grupy: Wnętrza

21 marca 2018, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne łazienki są naprawdę super moim zdaniem. Ładne, niemęczące, estetyczne. Trzeba tylko pamiętać o doborze odpowiedniej farby, takiej przeznaczonej do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Coś jak Śnieżka Kuchnia Łazienka. Bardzo dobra farba, zapobiega rozprzestrzenianiu się pleśni oraz rozwojowi grzybów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No to prawda, w łazience jest zbyt wilgotno by malować zwykłymi farbami. Ja akurat malowałem duluxem easycare kuchnia i łazienka, bo wyczytałem że tworzy powłoki hydrofobowe które odpychają wodę przez co nie wsiąka ona w ściany. działa to też na zabrudzenia, wystarczy przetrzeć je ścierką i znikają bez śladu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zwrócić uwagę też na strukturę wykończenia. Ostatnio bardzo modny i prosty do utrzymania w czystości jest satynowy mat. Coraz więcej armatury produkowanej jest właśnie w takiej strukturze wraz z ciekawym rozwiązaniem - odpływem liniowym. Takie umywalki znajdziemy w ofercie producenta luksusowego wyposażenia - Cristalstone http://cristalstone.pl/ Polecam zaglądnąć na stronę w poszukiwaniu inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >