Aranżacja małej łazienki

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 czerwca 2010, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się jak zaaranżować łazienkę o niedużej przestrzeni (3m2). Ktoś będzie mi wstanie pomóc?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 14:08

Skoro łazieneczka jest mała tak jak piszesz, warto zrobić coś żeby wydawała się optycznie większa. Można zacząć od wąskiej pralki, jeśli masz wanne warto zamienić ją na efektowną kabinę prysznicową,najważniejsze są twoje wymagania, w jaki sposób byś chciał aby wyglądała twoja łazienka? Ile osób mieszka w budynku? To wszystko jest tylko pomocą przy projektowaniu najważniejsze są osobiste preferencję i przyzwyczajenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2010, 01:01

Jeśli łazienka jest mała to przedewszystkim zadbaj o jasne kolory na ścianach. Najlepiej jakieś nieduże kafelki w kolorze beżu, wanilii lub bursztynu. (np. te http://plytki24.pl ) To jej optycznie doda większości. Przede wszystkim również mało dodatków bo zagracom pomieszczenie. I oczywiscie jasne mebelki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2010, 21:49

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2010, 14:49

Musisz pójść na pewne kompromisy czyli np. wannę zastąpić komfortową kabiną prysznicową, zastanowić się czy w domu nie znajdzie się inne pomieszczenie na wstawienie pralki itp. Może szafka na ręczniki tez okaże się zbędna, bo możesz je trzymać np. w szafce w sypialni. Producenci sprzętu łazienkowego oferują również kolekcje ceramiki przeznaczonej do niewielkich łazienek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2010, 16:13

No i oczywiście lustra, najlepiej duże, one optycznie zwiększają objętośc.
jeżeli umieścisz lustra na przeciwległych ścianach to będzie się wydawać, ze łazienka nie ma końca:) ciekawy efekt, i nie czujesz się przytłoczony mimo małej powierzchni

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 10:37

Cóż znam problemy związane z aranżacją malej łazienki gdyż sama nie mam większej. Szczerze mówiąc postawiłam na kabinę prysznicową z brodzikiem. Mam mała pralkę o szerokości 40 cm. Którą postawiłam obok kabiny i mini umywalkę osadzoną na szafce o wymiarach 15x30cm

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 21:11

Tak jak piszecie, najwzniejsze są preferencje uzytkowników łazienki, ale zdecydowanie kabina prysznicowa i jasne kolory. Te elementy w małej łazience bardzo bobrze sie sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 15:25

Uhh ja bym nie umiała zrezygnować z wanny na rzecz prysznica. Za bardzo lubię brać długie kąpiele w wannie. No ale pewnie bym musiała też tak zrobić jakbym miała taką małą łazienkę. Proponuję jasne kolory dać i duże lustro, które optycznie na pewno powiększy pomieszczenie. Albo jak kompletnie nie masz pomysłu to zgłoś się do jakiejś firmy projektowej jak n-design.pl żeby wykonali Ci projekt. Trzeba pomyśleć robiąc taką małą łazienkę o funkcjonalnych rozwiązaniach

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2010, 13:04

Kilka ciekawych porad o aranżowaniu łazienki znajdziesz tutaj: aranżacje łazienek 8)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• ceglana ściana w salonie Liczba postów: 87 Grupa: Najnowsze t... Ceglana ściana to bardzo ciekawa dekoracja pasująca do wnętrz nowoczesnych, rustykalnych, loftowych, skandynawskich… To fajne urozmaicenie we wnętrzu, nadające....
  • Które meble biurowe? Liczba postów: 312 Grupa: Najnowsze t... Ja swoje meble biurowe zamawiałam przez internet. Całkiem fajna opcja, bo często można znaleźć jakieś fajne promocje. Jak macie jakąś ulubioną markę albo upatrz...
  • Przenośny klimatyzator - dobry pomysł? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Tak, to wydaje się być dobrym pomysłem. Sprawdź jedynie, czy nie mają tego rodzaju asortymentu pod tym adresem: https://www.twojpasaz.pl, bo może znajdziesz wła...
  • Jakie meble? Liczba postów: 256 Grupa: Najnowsze t... Co do mebli do domu/mieszkania, to nowoczesne i skandynawskie robią na mnie największe wrażenie. Co do mebli do firmy, to w wielu przypadkach najbardziej odpowi...
  • Oświetlenie łazienkowe Liczba postów: 8 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli ma być to światło przypominające to słoneczne, to zdecydowanie musisz postawić na ciepłe barwy i dobrać właśnie taką moc ledów. Zobacz na www.Alluxled.pl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22916 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 414

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >