Aranzacja wnętrza

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 sierpnia 2017, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Poszukuję fajnych dodatków jak i mebli w stulu skandynawskim . Polecicie mi jakieś miejsce gdzie dostanę takie rzeczy? Zależy mi także aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl ponoć mają tam meble i dodatki w różnym stylu . Kupowaliście u nich ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 17 sierpnia 2017, 12:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2017, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ograniczaj się z szukaniem tylko do sklepów bo licytacje komornicze jak chociażby Komornik Czosnyka, można czasem za ułamek ceny bardzo w porządku meble kupić i albo będą Ci od razu pasować albo trochę można samodzielnie nad nimi popracować i osiągnąć bardzo fajny efekt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto jeszcze czegoś poszukać w Internecie i nie ograniczać się do jednego sklepu.

www.swietliscie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że tak. Ja sprawdzałam wiele sklepów zanim się na coś zdecydowałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o styl skandynawski, to wydaje mi się, że można samodzielnie w łatwy sposób przerobić meble które już mamy. Np. taki duży,brązowy stół jest często w polskim domu, a jakby go tak przemalować na biało? Fajny efekt przy niedużym koszcie i dniu zabawy na malowanie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2017, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżacja aranżacją, ale potem ktoś to musi wdrożyć i ekipa wykończeniowa także jest na wagę złota.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2017, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon w tym stylu powinien być dobrze rozświetlony, poprzez okna bez firan, ani zasłon. Radziłbym zastosować takie barwy jak biel czy kremowy, jednak pasowały będą również beże.

Do skandynawskiego pokoju dziennego, wpasuje się nasz grzejnik radiacyjny Galapagos, w formie wertykalnej, który można zainstalować w narożniku.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2017, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku stylu skandynawskiego warto skupić się na wyposażeniu wnętrz - musi być one proste i funkcjonalne. Ponadto należy się skupić na jak najlepszym doświetleniu pomieszczeń. Ja swoje wyposażenie kupiłem w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony: https://www.whitehousedesign.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2017, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam nie mam zbyt wielu pomysłów na aranżacje wnętrz, dlatego zgłosiłem się do www.studioatre.pl i polecam ich również wam. Jest to bardzo dobre biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz. Urządzili moje mieszkanie w naprawdę elegancki sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2017, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

tadacip 20 online

tadacip 10mg Where to Buy Tadacip http://tdcip.iwopop.com/ - tadacip

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >