Aranżacje przedpokoju

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

16 kwietnia 2014, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie wykończeń w domu i chciałabym aby ktoś zaprojektował mi poszczególne pomieszczenia. Z większością nie ma problemu bo znalazłam od razu, jednakże trudność mi sprawił przedpokój. Jedyną firmą jaką znalazłam jest przedpokoje.pl, macie może jakies zdanie na temat tej firmy lub mieliście z nią kiedyś styczność ?

Ten post był edytowany przez julitka dnia: 16 kwietnia 2014, 13:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2014, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio bardzo modne są przedpokoje ozdobione kamieniem dekoracyjnym, w brązach i szarościach. Można zastosować go tylko na jednej ścianie i ozdobić kinkietem. Ja do przedpokoju wybrałam taki kinkiet: http://www.spotlight.pl/Oferta,1570/Plafoniery_i_kinkiety/Av ola. Jeśli drugą ścianę zostawimy pustą, lub zawiesimy na niej np. ramki ze zdjęciami, efekt będzie zrównoważony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2014, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem kiedyś kamień w przedpokoju, drogie było jego położenie i szybko się brudził, może dlatego że był jasny. Obecnie mamy fototapetę przestrzenną tutaj kupowaną http://alarte.pl/fototapety_miasta_i_budowle/ przestrzenne.html i jakoś lepiej się spisuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

wygląda całkiem nieźle

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Też nie mam pojęcia jak zaaranżować przedpokój, mamy tam taki wieszak na kurtki i wiklinową skrzynię na buty, nie jest to ani praktyczne ani fajnie wyglądające... Dlatego chciałabym kupić jakieś meble, podoba mi się Garderoba Anter Zestaw 1 stąd - http://meblowiec.pl/przedpokoj,c12.html, mam dużo miejsca, dlatego wszystko powinno pasować :). Co myślicie o takich meblach do przedpokoju?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2015, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję, aby w przedpokoju ściany pomalowane były na niebiesko, w kolorze tym mogą być również dodatki typu dywanik czy lampa. Podłoga powinna być wyłożona szarymi płytami gresowymi. Najważniejszym elementem będzie pojemna szafa przesuwna z lustrem. Całość uzupełni biały grzejnik F117, który będzie dobrze kontrastował na niebieskiej ścianie.

http://www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/ grzejniki_elektryczne/f117/

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2015, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mi to bardziej wygląda na łazienke niz przedpokój. Dlatego nie odważybym się pomalowac ścian na aż taki niebiesk i do tego płytki szare... średnio

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodatkowo średnio wygląda ten grzejnik. Płytow sa najlepsze, ale nie w takiej formie. Zdecydowany liderem wśod tego typu jest Kermi therm x2 Plan-V. Polecam sprawdzić bo nie tylko pod względem estetycznym, ale również wydajności to topowy model :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolory faktycznie są zbyt jaskrawe i nie pasują do przedpokoju,można właśnie pomylić go z łazienką. Grzejnik też nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem,bardziej przeszkadza niż stanowi ozdobę.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2015, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przedpokój ociepli ładny chodnik, ale nie taki okragły tylko bardziej podłużny, duży wybór znajdziecie np. w http://sklep24.dywanywitek.pl/ :) Polecam zajrzeć w wolnej chwili :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >