Architekt remont mieszkania

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 lipca 2021, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie. Razem z mężem planujemy remont mieszkania i poszukujemy jakiegoś dobrego architekta, który mógłby nam coś doradzić. Możecie coś polecić? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2021, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie porad dotyczących remontu to może warto skorzystać z internetu? Są poradniki dotyczące remontu https://www.meble.pl/poradnik/remont/, które mają w sobie wiele sprawdzonych informacji i rad dotyczących remontowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2021, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Lakshan napisał: Witajcie. Razem z mężem planujemy remont mieszkania i
poszukujemy jakiegoś dobrego architekta, który mógłby
nam coś doradzić. Możecie coś polecić? Z góry dzięki
za odpowiedzi.

Trochę poszukałam i natrafiłam na tego: https://www.zinstudio.pl/ Czy możecie coś jeszcze polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2021, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami wsparcie dotyczące remontu jest niezbędne aby wszystkie prace przeprowadzić dobrze. Przykładowo jak chcemy zamontować nowy kominek, to warto mieć dobry projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2021, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Review Truyện Slam Dunk xem phim trực tuyến kênh todayNhưng cậu lại là một trong các những chuyển động viên chuyên nghiệp ngồi dự bị ở các trận đấu, chính bản thân Haruyoshi Ohkado cũng không biết mình có thời cơ nà hay không. Cho đến một ngày cậu được Hazuki Minagawa – quản lí lý của nhóm bóng nằm trong CLB ngôi trường Toryo mộ..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2021, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam sam się biorę za takie remontowe roboty. Tematy malowania, kafelkowania czy układania paneli to nic trudnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2021, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie sam wybór paneli jest trudny, a co dopiero kładzenie ich. Użytkownik Gość: Kamilson napisał: Ja tam sam się biorę za takie remontowe roboty. Tematy
malowania, kafelkowania czy układania paneli to nic
trudnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2021, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

jak się ma podstatwowe narzędzia to nie ma w tym problemu. niemniej zamówić fachowca jest bezpieczniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2021, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Darekmat napisał: Dla mnie sam wybór paneli jest trudny, a co dopiero
kładzenie ich. Użytkownik Gość: Kamilson napisał:
Ja tam sam się biorę za
takie remontowe roboty. Tematy

malowania, kafelkowania czy układania paneli to nic

trudnego.

No jak ktoś o tym pojęcia to czemu nie. Jeszcze osoba któea nic nie wie na temat kładzenia paneli może sobie pomóc różnymi poradnikami na yt ale kładzenie kafli to już wyższy poziom

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2021, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zapłaciłem w biurze projektowym za projekt, według którego ma być wykonany remont

__________
szaty liturgiczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektowanie logo Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Players will unlock in-game features that boost their spacebar clicker rate after they reach a specific score
  • płytki ceramiczne Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Dla osób, które planują remont lub chcą odświeżyć wygląd swojego mieszkania, strona https://ceramicapromat.pl/12-plytki-cera miczne może okazać się bardzo pomocn...
  • Moda Liczba postów: 91 Grupa: Trudne tema... Wierzę, że kluczem do oszałamiającej sukienki jest nie tylko projekt, ale także materiał. Dlatego zawsze warto zwrócić się do Larumi Fabrics po ich ekskluzywne....
  • Różnice między pożyczką a kredytem Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Niestety w dzisiejszych czasach banki nie chcą udzielać kredytów. Wymagają dużego wkładu własnego albo sporych zabezpieczeń. I nie każdego na to stać. Ale alter...
  • Kredyt gotówkowy na remont Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też tak uważam. Takie pożyczki online udzielane są szybko i bez zbędnych formalności. Od siebie mogę zostawić namiar na nich https://taniopozyczam.pl/ - wygo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19213 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >