Archiwum projektów budowlanych.

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

8 listopada 2007, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo, interesuje mnie temat, gdzie i w jakiej instytucji można odnaleźć projekt domu mieszkalnego - rok budowy 1964 - wraz z mapami geodezyjnymi.
Czy według przepisów z tego okresu jeden projekt wraz z mapami geodezyjnymi był gdzieś archiwizowany.
Jeśli tak, to bardzo proszę o podpowiedź, gdzie i w jaki sposób mogę rozpocząć poszukiwania.
Właściwie potrzebuję mapę geodezyjną na podstawie której został wytyczony budynek.
Z pewnych powodów / na tym etapie/ nie mogę skorzystać
z Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
Jest to dla mnie sprawa bardzo ważna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2018, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem takie projekty najlepiej jest przechowywać w wersji elektronicznej. A tak ogólnie, to prowadząc firmę budowlaną, warto wprowadzić elektroniczne zarządzanie dokumentami, na przykład poprzez system DMS, o którym mowa na http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokume ntami/system-DMS. Dzięki temu na przykład kilku pracowników będzie mogło pracować w tym samym momencie na jednym dokumencie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...
  • Budowa drogi wewnnętrznej Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Mam działkę budowlaną z współwłasnością 1/11 w drodze wewnętrznej. Muszę zrobić dojazd do mojej działki, ale na początku drogi znajduje się rów przydrożny. Czy....
  • Warunki zabudowy a podział działki - zmiany w waru... Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Zdjęcia dokumentów przesłałem na dysk Google, link poniżej: Link do zdjęc Witam, Szukam porady na temat warunków zabudowy na działce jaką zamierzam kupić. Kied...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >